Svarbi informacija apie mokslo metų pradžią

4527 1

Artėjant naujiesiems mokslo metams, VDU bendruomenė sveikina studentus ir primena svarbią informaciją dėl paskaitų pradžios.

Antro, trečio ir ketvirto kurso bakalauro studijų studentams specialybinių (C grupės) dalykų paskaitos prasidėjo rugpjūčio 25 d. A, B ir D grupių dalykų paskaitos prasidės nuo rugsėjo 2 d.

Visiems magistrantams ir vientisųjų teisės studijų 3–5 kurso studentams paskaitos prasidėjo rugpjūčio 24 d.

Tiek sugrįžtančius po vasaros atostogų, tiek pradedančius studijas studentus kviečiame prisijungti prie tradicinių „Įvadas į studijas VDU“ renginių, kurie kaip ir kasmet ne tik informatyvūs, bet ir pramoginiai.

Komentarai