VDU studijos Vilniuje

Siekdamas vykdyti aktyvius pokyčius šalies aukštojo mokslo sistemoje ir pasiūlyti pačias geriausias sąlygas Lietuvos studentams, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) dalį savo studijų programų jau šiais metais pradės siūlyti ne tik Kaune, bet ir Vilniuje. Tai nebus pirmasis VDU žingsnis sostinėje – universiteto diplomas įteikiamas ir Baltijos vadybos instituto (Baltic Management Institute, BMI) absolventams.

VDU abiejuose miestuose siūlo penkias perspektyvias, šiandien itin paklausius specialistus rengiančias studijų programas:

Bakalauro

Ekonomika
Europos ekonomika ir finansai (anglų kalba)
Karjeros valdymas
Filosofija ir politinė kritika
Marketingo vadyba
Socialinis darbas (anglų kalba)
Tarptautinės politikos ir vystymo studijos (anglų kalba)
Teisė ir finansai
Viešoji komunikacija

Magistrantūros

Socialinė demografija
Diplomatija (anglų kalba)
Marketingas ir pardavimai

Studentai tiek Vilniuje, tiek Kaune galės lygiomis teisėmis pretenduoti į mainų programas studijoms ar praktikai užsienyje, stipendijas ar kitokią finansinę paramą, jiems taip pat bus užtikrintos vietos bendrabučiuose. Bus išlaikyta tokia pat aukšta studijų kokybė, suteikianti visapusišką VDU siūlomą išsilavinimą: tiek plačias, bendrauniversitetines, tarpdisciplinines studijas, kurios ugdo smalsias ir šiandieniniams kintantiems laikams pasirengusias asmenybes, tiek aukščiausio lygio ekspertų ir profesionalų komandą pasirinktoje konkrečioje specialybėje.

VDU studijų programos Vilniuje bus vykdomos Lietuvos edukologijos universiteto patalpose.

Daugiau informacijos

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Tel. (8 37) 323 206
  • El. paštas  info@smt.vdu.lt