Kolegijų absolventams

Vytauto Didžiojo universitetas suteikia galimybes kolegijų absolventams toliau tęsti studijas ir įgyti universitetinį bakalauro ar magistro laipsnį.

Universitetinis bakalauras

Kolegijų absolventai, įgiję profesinį bakalauro laipsnį, priimami į to paties profilio Vytauto Didžiojo universiteto aukštesnius bakalauro ir vientisųjų teisės studijų kursus (užskaitant dalį kolegijoje studijuotų dalykų). Baigus studijas suteikiamas atitinkamos studijų krypties universitetinis bakalauro laipsnis.

Taip pat bakalauro studijų studentai gali nemokamai studijuoti bet kurioje universiteto gretutinių studijų programojepasirinkti kiek ir kokių kalbų mokytis iš VDU Užsienio kalbų instituto siūlomų 30 modernių ir klasikinių kalbų.

Magistrantūra

Kolegijų absolventams, norintiems studijuoti magistrantūroje, reikia baigti papildomąsias studijas, apimančias pirmosios pakopos studijų dalykus, kurių nėra studijavę ketinantieji stoti į antrosios pakopos studijų programas. Papildomųjų studijų programų klausytojai moka 50 proc. studijuojamo dalyko kredito kainos.

Magistro studijų programos pateiktos virtualiame leidinyje.


Studijų informacijos centras

  • K. Donelaičio g. 52-116, 44244 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas info@smt.vdu.lt