VDU universitetinis priėmimas

Iki rugpjūčio 24 d. Vytauto Didžiojo universitete vyks universitetinis priėmimas į pirmosios pakopos ir bakalauro studijas. Tai universitetinis priėmimas, kurio metu stojantieji gali pretenduoti į bakalauro ir vientisųjų studijų valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Dokumentų pateikimas

Asmenys, norintys dalyvauti universitetinio priėmimo konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, turi užpildyti elektroninį priėmimo prašymą ir pateikti šiuos dokumentus:

Universitetinis priėmimas vykdomas iki rugpjūčio 24 d.

Įstojusieji į valstybės nefinansuojamas (mokamas) studijas sutarties pasirašymo metu priėmimo komisijai turės pateikti dokumento (banko kvito arba bankinio pavedimo) patvirtinančio sumokėto 40 Eur registracijos mokesčio kopiją.

Įstojusieji į mokamas studijų vietas, pradinę studijų įmoką už studijas turės sumokėti iki rugsėjo 10 d. Studijų mokesčio dydis pirmąjį semestrą lygus studijų krypties (studijuojamos programos) vieno semestro studijų kainai, nustatytai LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymu ir patvirtintai VDU Senato. Studijų programų semestro kainos 2017/2018 m.m.

Sužinok daugiau apie priėmimą į VDU

Neradai atsakymo į savo klausimą? Nori pasitikslinti? Drąsiai kreiptis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais! Iki susitikimo VDU!

Studijų informacijos centras