Studentų reikalų tarnyba kviečia dalyvauti apklausoje

Siekiant sužinoti studentų, kolegų bei socialinių partnerių vertinimą, iki lapkričio 24 d. VDU Studentų reikalų tarnyba vykdo apklausą apie tarnybos vykdomas veiklas ir su jomis susijusius procesus. Apklausos metu gauti duomenys bus panaudoti tarnybos veiklos gerinimui ir plėtojimui.

Kaip VDU neakademinis padalinys Studentų reikalų tarnyba (SRT) buvo įkurta beveik kartu su atkurtuoju universitetu, nuo 1990–1991 mokslo metų pradžios. Ši tarnyba sukurta siekiant padėti studentams spręsti jų socialines problemas, tiesiogiai nesusijusias su mokymosi procesu.

Prašome Jūsų nelikti abejingais ir atsakyti į apklausos klausimus. Apklausą galite rasti čia.

Dėkojame už Jūsų nuoširdžius vertinimus.