Studentų registracija į dalykus rudens semestrui

Vyksta nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų studentų užsirašymas į A, B, C ir D grupių dalykus 2016/2017 m. m. rudens semestrui. Užsirašymas vyksta per VDU Studentų savitarnos portalo (SSP) užsirašymo į dalykus sistemą REGIS.

Užsirašyti galima iš bet kurio kompiuterio, turinčio interneto arba modemo ryšį. Prisijungimui reikalingas „FirstClass“ prisijungimo vardas ir slaptažodis.Studentų savitarnos portalu (SSP) naudotis gali tik VDU studento statusą turintys asmenys. Daugiau informacijos apie užsirašymą į dalykus – „SSP naudotojo vadove studentams“.

Prieš užsirašymą studentas privalo susidaryti individualų studijų planą, laikydamasis šių reikalavimų:

• I-II kurso nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų studentai užsirašo į studijų dalykus, kurių bendra semestro apimtis ne mažesnė kaip 24 ir ne didesnė kaip 36 kreditai;
  • III-V kurso  studentai užsirašo į dalykus, kurių bendra semestro apimtis ne mažesnė kaip 21 ir ne didesnė kaip 39 kreditai;
  • rekomenduojama, kad bendra vienerių studijų metų kreditų apimtis būtų 60 kreditų;
  • studentai, kurie pavasario semestre studijuos Informatikos dalyką, privalo įsirašyti į du laikus: paskaitų ir laboratorinių darbų (Informatikos paskaita ir laboratoriniai darbai – iš viso 4 kreditai).

Užsirašymo į dalykus prioritetų kriterijai

• Pirmasis prioritetas – aukštesnis kursas (pirmenybė suteikiama aukštesnio kurso studentams).
  • Antrasis prioritetas – paskutiniojo semestro pažymių svertinis vidurkis, pirmakursiams – stojimo konkursinis balas (pirmenybė suteikiama studentams, turintiems aukštesnį svertinį vidurkį ar konkursinį balą).

Užsirašymo data ir laikas reikšmės neturi. Užsirašymo į dalyką sąrašas sudaromas pagal aukščiau išvardintus kriterijus. Užsirašymo metu kiekvienas studentas turi pasitikrinti, ar pagal savo prioritetus pakliuvo į galimų vietų skaičių, ar kiti studentai su aukštesniais prioritetais jo „neišstūmė“ iš užsirašyto dalyko galimų vietų. Pasitikrinti galima SSP REGIS „Užsirašytų dalykų peržiūra“.

Užsirašymas vyks trimis etapais:

I etapas Gegužės 13 d. 10.00 val. – gegužės 24 d. 24.00 val. – pagrindinis užsirašymas;

II etapas – Gegužės 25 d. 0.00 val. birželio 11 d. 24. 00 val. – užsirašymas į laisvas vietas ir sąrašų koregavimas;

III etapas  Rugsėjo 1 d. 10 val. – rugsėjo 20 d. 24.00 val. galutinis užsirašytų dalykų (išskyrus D grupės užsienio kalbas)* tikslinimas, kai galima išsibraukti iš nenorimo studijuoti dalyko sąrašo arba užsirašyti į dalykus, kuriuose yra likę laisvų vietų. *Rugsėjo 1 d. 10 val. – rugsėjo 14 d. 0.00 val. užsirašytų D grupės užsienio kalbų galutinis tikslinimas.

Prioritetai galioja kiekvienam etapui atskirai. Aukštą prioritetą turintis studentas antrame etape jau negali „išstumti“ žemesnį prioritetą turinčio studento, užsirašiusio pirmame etape, ir pagal kriterijus konkuruoja tik dėl likusių laisvų vietų.

Studentams, kurie užsirašė į studijų dalykus SSP REGIS sistemoje, pasirašyti studijų dalykų registracijos sąrašuose nereikia.

Studentai, kurie pamiršo slaptažodį, turi kreiptis į Studentų centrą (S. Daukanto g. 27, 206 kab.), atvykdami asmeniškai su studento pažymėjimu arba telefonu 837 751175.

Daugiau informacijos

Užsirašymas į dalykus VDU Studentų savitarnos portale