Studentų registracija į 2018 m. rudens semestro studijų dalykus

Nuo rugpjūčio 24 d. prasideda pirmasis registracijos į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus 2018/2019 m. m. rudens semestrui etapas. Registracija vyks tik elektroniniu būdu, prisijungus prie VDU Studentų savitarnos portalo

Prisijungimo vardas yra: vardas.pavarde (mažosiomis raidėmis, be lietuviškų raidžių) ir slaptažodis. Jei studentas pamiršo slaptažodį, jis gali jį susikurti vėl, apsilankydamas šiame tinklalapyje.

Jeigu prisijungti vis tiek nepavyksta, studentas turi kreiptis į VDU Studentų centrą: el. laišku migration@vdu.lt, studentas@vdu.lt, tel. (8-37) 751 175 arba atvykdamas į S. Daukanto g. 27, 206 kabinetą.

Svarbi informacija:

1. Studentai ir klausytojai, užsiregistravę į studijų dalykus, kuriuose numatyti seminarai, laboratoriniai, pratybos, privalo atskirai į juos registruotis, pasirinkdami konkrečią grupę. Bendra dalyko apimtis kreditais nurodyta prie dalyko paskaitos (paskaita + laboratoriniai darbai; seminarai).
  2. Dėl registracijos į užsienio kalbas:
  • nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų I, II ir III kursų studentai, pradėję studijuoti Universitete anglų kalbą nuo aukštesnio nei A1 lygio, turi pasiekti akademinės anglų kalbos C1 lygį;
  • nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų studentai, pradėję studijuoti anglų kalbą nuo A1 lygio arba įstoję į Universitetą 2015 metais ir anksčiau, turi pasiekti akademinės anglų kalbos B2 lygį;
  • iš užsienio kalbų pogrupio studentas turi pasirinkti ne mažiau kaip 12 kreditų ir ne daugiau kaip 24 kreditus kalbų mokymuisi;
  • kalbos yra mokamos ir nemokamos; nemokamų kalbų sąrašas tvirtinamas rektoriaus įsakymu. Jei studentai registruojasi į mokamų kalbų dalykus, jie turi pateikti elektroninę pažymą apie turimus nemokamus kalbų kreditus arba sumokėti nustatytą mokestį (2 BSI už 6 kreditus) iki registracijos pabaigos. Bakalauro ir vientisųjų studijų I kurso studentams rudens semestre pažymos už anglų kalbą pateikti nereikia;
  • studentai, užsiregistravę į mokamos užsienio kalbos dalyką, tačiau nesumokėję už dalyko studijas arba nepateikę pažymos apie turimus laisvus kreditus kalbų studijoms, po pirmojo semestro mėnesio braukiami iš dalyko studijų, skaičiuojant išnaudotą studijų mokestį;

Prieš registruojantis į studijų dalykus, kiekvienas studentas, susidarydamas individualų studijų planą, privalo per semestrą pasirinkti studijuoti dalykus, kurių apimtis turi būti ne mažesnė kaip 24 ir ne didesnė kaip 36 kreditai. Rekomenduojama, kad bendra vienerių studijų metų kreditų apimtis būtų 60 kreditų. Jei studentas studijuoja gretutinėse ar individualiosiose studijose, semestro studijų dalykų apimtis negali būti didesnė kaip 42 kreditai.

Registracijos į studijų dalykus etapai

Pirmas etapas

Pagrindinė registracija į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus vyks nuo rugpjūčio 24 d. 10 val. iki rugpjūčio 29 d. 24 val.

Į  dalykus registruojasi:

• Nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų studentai (išskyrus I kurso studentus)
  • Nuolatinės studijų formos magistrantai
  • Nuolatinės formos profesinių studijų studentai
  • Klausytojai
  • Vizituojantys studentai

Rugpjūčio 30 d. nuo 8:30 val. iki rugpjūčio 30 d. 24:00 val. vyks I kurso  (priimtų į universitetą nuo 2018-09-01) nuolatinės formos bakalauro ir vientisųjų studijų studentų registracija į studijų dalykus (smulkesnę informaciją pateiksime vėliau.)

Antras etapas

Galutinis studijų dalykų registracijos tikslinimas, išsibraukiant iš nenorimų studijuoti dalykų ir įsirašant į dalykų paskaitas, seminarus, laboratorinius darbus, kuriuose  likę laisvų vietų vyks nuo rugpjūčio 31 d. 10:00 val.  iki rugsėjo 6 d. 24:00 val.

Studentų prašymais registracijos į dalykus koreguoti negalima.

Abiejuose registracijos į studijų dalykų paskaitas, seminarus, laboratorinius darbus etapuose taikomi šie prioritetų kriterijai:

1. Aukštesnis kursas (pirmenybė suteikiama aukštesnio kurso studentams);
  2. Priešpaskutiniojo semestro (2017 rudens) pažymių vidurkis (pirmenybė suteikiama studentams, turintiems aukštesnį vidurkį, pirmo kurso studentams – stojimo konkursinį balą).

Registracijos eigoje kiekvienas studentas turi pasitikrinti:

• ar pagal savo prioritetus pateko į dalykui skirtų vietų skaičių;
  • ar kiti studentai su aukštesniais prioritetais jo „neišstūmė“ iš užsiregistruoto dalyko.

Aukštą prioritetą turintis studentas antrame etape negali „išstumti“ žemesnį prioritetą turinčio studento, užsirašiusio pirmame etape. Atkreipiame dėmesį, kad studentas, išsibraukęs iš dalyko, užsiregistruoto pirmame etape, antro etapo metu jau nepateks į tą pačią vietą, jei norės vėl užsiregistruoti į dalyką, iš kurio išsibraukė.

Privalote sekti savo registracijos eilę kiekvieno dalyko sąraše abiejų etapų metu, nes jei registracijos metu Jūs likote už dalyko registracijos ribos (prie Jūsų pavardės matosi – NE), gali būti, kad po kurio laiko, kol vyksta registracija, pateksite į dalyką – prie pavardės bus TAIP.

Pasibaigus I registracijos etapui, gali būti naikinami A ir B grupių dalykai bei pasirenkami C grupės studijų dalykai, į kuriuos bus užsiregistravę mažai studentų. Prašome sekti skelbimus po I registracijos etapo.

Studijų tvarkaraščiai

Daugiau informacijos