Studentiškų organizacijų projektų konkurso rezultatai

Vytauto Didžiojo universitetas, realizuodamas socialiai atsakingo universiteto modelį nuo 2011 m. skiria  finansinę paramą VDU studentiškų organizacijų projektinėms idėjoms įgyvendinti.

Vytauto Didžiojo universiteto studentiškų organizacijų šalpos valdybos svarstymui 2017 metų konkurse buvo pateikta 15 projekto paraiškų. Ekspertų darbo grupė vertindama konkursui pateiktas paraiškas kreipė didelį dėmesys į projekto turinį bei tikslo atitikimą VDU prioritetinėms veiklos kryptims.

Vadovaudamasis Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybės ir kitų studentiškų organizacijų paramos tvarkos aprašu, patvirtintu 2011 m. lapkričio 11 d. tarybos nutarimu Nr. 5 – 2,  Vytauto Didžiojo universiteto bei Studentiškų Universiteto organizacijų paramos konkurso nuostatais, patvirtintais 2016 m. lapkričio 28 d. rektoriaus įsakymu Nr. SRD-16/17-094, 2017 m. rėmimas paskirtas šiems studentiškų VDU organizacijų projektams, kurių bendra finansavimo suma yra 14 800 Eur:

Nr. Organizacijos pavadinimas Projekto pavadinimas
 1. Akademinio jaunimo mokslinė draugija Modusas „Pasiek svajonę“
 2. Jungtinių Tautų Studentų Klubas „Developing Minds: The Future of Education Conference“
 3. Jungtinių Tautų Studentų Klubas Baltijos šalių Jungtinių Tautų Modelis
 4. Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas Ispanų kalbos ir kultūros populiarinimo Lietuvoje veikla
 5. VDU Japonistikos klubas Hashi Ketvirtasis japonų kalbos skaitovų konkursas
 6. AIESEC Lietuva Kauno filialas „Tarptautiškumo sklaida“
 7. VDU Adomo Mickevičiaus lenkų kalbos ir kultūros klubas III tarptautinė mokslinė konferencija „Lietuvos ir Lenkijos santykių dinamika“
 8. VDU Doktorantų klubas „Jaunųjų mokslininkų plėtojimo laboratorija“
 9. Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė Studentų įtraukimo į studijų procesą skatinimo programa
 10. Kinų kalbos ir kultūros klubas „Wu Wei“ Kinų kalbos konkursas