Studentiškiausią metų dieną – diskusijos ir pramogos

Lapkričio 17-oji – Tarptautinė studentų diena (TSD). Šiemet šią šventę minėsime penktadienį, lapkričio 15-ąją, įgyvendindami unikalią idėją – Kaunas vienai dienai turės naują pavadinimą, kurį išrinkti galės visi norintys. Naujai pakrikštytame mieste vyks kasmetinė studentų šventė, kurios turiningą programą užbaigs koncertas Kauno sporto halėje.

Šventė prasidės ryte, kai Kauno  miesto „vairą“ vienai dienai perims studentai – užims mero, universitetų rektorių ir kitų vadovų kėdes. Dienai įpusėjus visame mieste vyks įvairūs renginiai, kuriuose kažką mėgstamo suras kiekvienas: tradicija tampančios orientacinės varžybos, kurių punktai bus išdėstyti po visą miestą, forumai bei diskusijos aukštojo mokslo klausimais ir daug kitų renginių, kuriuose dalyvauti gali visi miesto gyventojai.

Turbūt svarbiausias visos dienos akcentas – Laisvės alėją pagyvinanti studentų ir visų jaunimo organizacijų eisena su orkestru priešakyje, kuri 16 val. keliaus į Kauno sporto halę.  Pernai ten didžiausią studentų šventę paminėjo daugiau nei 3000 žmonių. Šiemet pabaiga bus ne ką mažiau audringa, nes visi studentai galės švęsti drauge su garsiausiais Lietuvos atlikėjais: „Skamp“, „Saulės kliošu“, „Radistais“ ir kt.

Visi Kauno miesto gyventojai ir svečiai kviečiami lapkričio 15-ąją nelikti namuose ir išeiti į Laisvės alėją, kur rinksis būrys linksmai nusiteikusių studentų, pasirengusių švęsti savo dieną. Nepraleiskite studentiškiausios metų dienos!

Vytauto Didžiojo universitetas šventės proga suorganizuos ir tradicinius studentiškojo rektoriaus rinkimus.

Renginio programa

Balsuoti už naująjį Kauno miesto pavadinimą galima socialiniame tinkle „Facebook“ arba apklausų sistemoje „Flipter“.