Studentėms įteiktos prof. Broniaus Vaškelio stipendijos

VDU įsteigta buvusio universiteto rektoriaus, VDU garbės profesoriaus Broniaus Vaškelio vardinė stipendija 2017/18 m.m. dalimis yra skiriama Menų fakulteto Teatrologijos katedros studentėms: Giedrei Ravaitytei (magistrantūros studijos, Teatrologija ir scenos menų vadyba, 2 k. ) ir Viktorijai Vaičiūnaitei (bakalauro studijos, Meno istorija, kritika ir medijos, 4 k. ) bei Humanitarinių mokslų fakulteto Lituanistikos katedros studentei Austėjai Baltrušaitytei (magistrantūros studijos, Literatūra ir spauda, 2 k.).

Buvusio universiteto rektoriaus, VDU garbės profesoriaus Broniaus Vaškelio vardinė stipendija dalimis yra skiriama Menų fakulteto Teatrologijos katedros ir Humanitarinių mokslų fakulteto Lietuvių literatūros katedros bakalauro (II-IV kurso), magistrantūros arba doktorantūros studijų studentams. Stipendiatas turi būti gerai besimokantis  (vidurkis – ne mažiau 8 balų), aktyviai dalyvaujantis kultūrinėje ir meninėje veikloje, nuosekliai plėtojantis teatrologijos arba lietuvių literatūros mokslinių tyrimų tematikas.