Studente! Nepraleisk Erasmus torto kepimo šventės – registruokis! (atnaujinta!)

Balandžio 15 d., ketvirtadienį,  17 val. visus buvusius ir prieš kelias savaites atrinktus naujuosius universiteto Erasmus studentus Tarptautinių ryšių tarnyba kviečia į Erasmus torto kepimo šventę. Organizatoriai žada, kad informacinio seminaro apie sėkmingą pasiruošimą Erasmus studijoms antroji dalis bus pašėlusiai Erasmiška!

Tarptautinių ryšių tarnyba taip pat primena, kad Erasmus studijoms atrinktiems studentams organizuojamos dvi informacinio seminaro dalys – pirmoji skirta bendrai infomacijai apie dokumentų tvarkymą ir pasiruošimą, o antroji – įdomi paskaita ir šaunios pramogos.

Pirmoji dalis vyks du kartus, studentai gali rinktis vieną iš Tarptautinių ryšių tarnybos organizuojamų pirmosios dalies susitikimų, kurių metu bus informuota, kaip pasiruošti Erasmus studijoms:

• Balandžio 12 d, pirmadienį, 14.30 val. K. Donelaičio g. 52, 422 aud. (pasikeitė auditorija!)
  • Balandžio 13 d., antradienį, 10.00 val. S. Daukanto g. 28, 407 aud.

Antroji dalis vyks vieną kartą – balandžio 15 d., ketvirtadienį,  17 val., joje dalyvauti kviečiami ne tik prieš kelias savaites atrinkti naujieji, bet ir jau grįžę Erasmus studentai.

Šventės programa:

• Supažindinimas su Erasmus torto kepimo technologijomis – seminarą apie tarpkultūrinės komunikacijos ypatumus ves Azijos studijų centro vadovas Aurelijus Zykas;
  • Erasmus torto kepimui naudingų įgūdžių pristatymas – Erasmus patarimais dalinsis buvę Erasmus studentai;
  • Susipažinimas su pagrindiniais Erasmus torto ingredientais – jumis :) Tai pažintys su buvusiais ir būsimais Erasmus studentais;
  • Erasmus torto kepimas – žaidimai ir kiti smagumai!

Norintys dalyvauti antrojoje dalyje kviečiami registruotis el.paštu J.Ceckauskaite@trt.vdu.lt iki balandžio 11 d., sekmadienio (imtinai).