Studentams pristatė praktikos galimybes užsienyje

Spalio 9 d. iniciatyva „Patirties partneriai“ (angl. Partners 4 Value) ir VDU Tarptautinių ryšių tarnyba renginyje „Praktika ir karjera“ studentams ir būsimiems absolventams pristatė praktikos galimybes tarptautinėse organizacijose ir užsienio įmonėse.

Renginys buvo skirtas norintiems studijų praktiką atlikti užsienyje, tačiau nežinantiems, nuo ko pradėti, galvojantiems apie karjerą tarptautinėse įmonėse ar organizacijose. Susitikimas taip pat pravertė būsimiems VDU absolventams, dar neapsisprendusiems dėl karjeros krypties ir norintiems įgyti pirmosios darbinės patirties užsienyje, bei tiems, kurie jau yra pasinaudoję „LLP / Erasmus“ praktikos galimybe ir norėtų tai pakartoti.

Renginio metu pristatyta:

• „LLP / Erasmus“ praktikos studentų patirtis iš „pirmų lūpų“;
  • „Erasmus+“ studentų ir absolventų praktika;
  • Praktika Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse bei lituanistinio švietimo mokyklose užsienyje;
  • „Patirties partnerių“ konsorciumas. Konsorciumo siūlomos galimybės studentams / būsimiems absolventams bei specialus internetinis puslapis, kuriame talpinami tarptautinių ir vietinių praktikų pasiūlymai; VDU studentams „Patirties partnerių“ tinklalapyje suteikiamas išskirtinis priėjimas prie „užrakintų“ praktikos vietų pasiūlymų:
    • vartotojo vardas (user name): vdu;
    • slaptažodis (password): @Partners4vdu394.
  • Praktikos vietų paieškos būdai;
  • Gyvenimo aprašymo (CV) bei motyvacinio laiško rengimo ypatumai.

Negalėjusieji dalyvauti kviečiami kreiptis į VDU Tarptautinių ryšių tarnybos tarptautinių praktikų koordinatorių Konstantiną Kurževą (el. paštas k.kurzevas@trt.vdu.lt, tel. nr. +370 37 327 987) arba atvykti į Tarptautinių ryšių tarnybą (S. Daukanto g. 27-308) individualioms konsultacijoms.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.