Studentams – nuotraukų ir istorijų konkursas

Prasidėjus pavasario semestrui, VDU Tarptautinių ryšių tarnyba inicijavo konkursą „VMU Goes Creative: Story and Photo Hunting“, kurio tikslas – skatinti VDU studentų kūrybiškumą ir komandinį darbą bei užsienio studentų, studijuojančių VDU, integraciją. Konkurso tema – tarptautiškumas ir tarpkultūriškumas.

VDU studijuojantys užsienio studentai ir jų mentoriai „medžioja istorijas“ ir fiksuoja įdomybes kiekvieno mėnesio potemei. Vasario mėnesio potemė – „Vytauto Didžiojo universitetas“, kovo – „Kaunas“, balandžio – „Lietuva“.

Universiteto studentai, šiuo metu studijuojantys ar atliekantys praktiką užsienyje, dalyvauja konkurse siųsdami istorijas ir nuotraukas potemei „VDU užsienyje“.

Tarptautinių ryšių tarnyba kviečia VDU bendruomenę ir svečius apsilankyti socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „VMU On the Move“ ir iki kovo 11 d. rinkti VDU mentorių, užsienio studentų bei universiteto studentų, studijuojančių ar atliekančių praktiką užsienyje, įdomiausias vasario mėnesio nuotraukas ir istorijas. Tiems, kurių nuotraukos ir istorijos surinks daugiausia įvertinimų „patinka“, žadami šaunūs prizai.