Studentams ir tyrėjams – apie galimybes Vokietijoje

Spalio 19 d., trečiadienį, Vytauto Didžiojo universitete lankysis Vokietijos akademinių mainų tarybos (DAAD) atstovas dr. Heiko F. Marten. Jis ves informacinį seminarą apie DAAD stipendijų programas, skirtas studentams ir mokslininkams, bei pristatys DAAD siūlomas stipendijas 2017-2018 mokslo metams.

Informacinis seminaras apie DAAD stipendijas vyks spalio 19 d., trečiadienį, 16 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-106).

DAAD stipendijos siūlomos visų sričių aukštųjų mokyklų absolventų magistro laipsnio studijoms, jaunųjų mokslininkų ir doktorantų moksliniams darbams ar studijoms Vokietijoje, aukštųjų mokyklų dėstytojų ir mokslininkų mokslo tiriamajam darbui. Taip pat siūlomos aukštųjų mokyklų vasaros kursų stipendijos, stipendijos praktikai bei gilinamosioms studijoms menininkams, muzikantams ir architektams.

Daugiau informacijos apie DAAD siūlomas stipendijų programas, stipendijų dydžius ir t. t.

DAAD stipendijos Vokietijoje 2017/2018 akademiniams metams

Seminaro plakatas