Studentams ir mokslininkams – stipendijos Vokietijoje

Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) kviečia VDU studentus ir mokslininkus teikti paraiškas stipendijoms Vokietijoje 2013–2014 mokslo metais. Galimybės studijuoti ir vykdyti mokslo tyrimus pagal DAAD programą bus pristatytos informaciniame susitikime, kuris vyks spalio 4 d., 14 val., Gedimino g. 44–301.

DAAD stipendijos siūlomos visų sričių aukštųjų mokyklų absolventų magistro laipsnio studijoms, jaunųjų mokslininkų ir doktorantų moksliniams darbams ar studijoms Vokietijoje, aukštųjų mokyklų dėstytojų ir mokslininkų mokslo tiriamajam darbui. Taip pat siūlomos aukštųjų mokyklų vasaros kursų stipendijos, studentų grupių kelionės ir praktika Vokietijoje, gilinamosios studijos menininkams, muzikantams ir architektams bei „DAAD/Roche Diagnostics“ stipendijos jauniesiems mokslininkams.

Būtina sąlyga studijoms, moksliniam darbui Vokietijoje yra pakankamos vokiečių arba atitinkamai anglų kalbos žinios. Dokumentus galima pateikti iki lapkričio 15 d., adresu:

Švietimo mainų paramos fondas
Geležinio Vilko g. 12
01112 Vilnius

Daugiau informacijos rasite DAAD tinklalapyje.