Studentams ir mokslininkams siūlomos stipendijos Vokietijoje (ATNAUJINTA 10.13)

Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) kviečia VDU studentus ir mokslininkus teikti paraiškas stipendijoms. Susidomėjusiems siūlomos įvairios akademinės programos Vokietijoje.

Paraiškas stipendijoms prašoma siųsti iki lapkričio 15 d. 17 val. adresu: Švietimo mainų paramos fondui, DAAD stipendijų programai, Geležinio Vilko g. 12, LT-01112 Vilnius.

Spalio 21 d., K. Donelaičio g. 73–402, ir spalio 28 d., 10 val., K. Donelaičio g. 52–521, vyks visiems susidomėjusiems skirti susitikimai, kuriuose bus teikiama informacija apie DAAD studijų ir tyrimų stipendijas.

Informaciją apie DAAD siūlomų stipendijų Lietuvos studentams ir mokslininkams tipus, skaičių bei paraiškų pateikimo terminą rasite čia.

Daugiau informacijos apie DAAD siūlomas stipendijų programas ir reikalavimus pretendentams, stipendijų dydžius, būtinus pateikti dokumentus ir paraiškų formas rasite čia arba čia.

Vytauto Didžiojo universitete DAAD stipendijų klausimais konsultuoja Vokiečių ir prancūzų filologijos katedros dėstytoja dr. Antje Johanning-Radziene (el. p. vdu@daad.lt, tinklalapis – www.daad-kaunas.de).

Daugiau informacijos (papildyta 10.13):
Informacija apie studijų ir tyrimų stipendijas lietuviams Vokietijoje
DAAD plakatas lietuvių kalba
DAAD informacinio susitikimo plakatas