Studentams ir darbuotojams – virtualaus mobilumo kursas

VDU dalyvauja tarptautiniame 3 ECTS kreditų vertės virtualaus mobilumo kurse „Atviri švietimo ištekliai“. Šias virtualias tarptautinio bendradarbiavimo sesijas organizuoja 6 ES švietimo institucijos – Vytauto Didžiojo, Granados (Ispanija), Pavios (Italija), Jyvaskiulės (Suomija), Porto (Portugalija) universitetai ir Europos e. mokymosi kokybės tinklas (EFQUEL, Belgija).

Kursas rengiamas įgyvendinant mokymosi visa gyvenimą programos „Erasmus“ projektą „VMCOLAB – Bendros Europos erdvės virtualaus mobilumo integravimui į aukštojo mokslo inovacijų ir modernizavimo strategijas sukūrimas“.

Kurse mokosi 20 dalyvių – universitetų studentai, tyrėjai ir e. mokymosi personalas, kurie bendradarbiaudami tarptautinėse grupėse tyrinėja atvirų švietimo išteklių (AŠI) saugyklas, dalinasi savo įžvalgomis ir patirtimi naudojant ir kuriant AŠI bei siekia nustatyti AŠI naudojimo iššūkius ir perspektyvas dalyvaujančiose šalyse.

Ši penkių savaičių trukmės tarptautinė dėstytojų ir studentų virtualaus mobilumo patirtis įgyvendinama naudojant sinchroninius ir asinchroninius informacinių komunikacinių technologijų įrankius bendradarbiavimui ir mokymosi rezultatų siekimui.