Studentams ir absolventams – programa Japonijoje

Japonijos ambasada kviečia teikti paraiškas Japonijos fondo programai „Japanese-Language Program for Overseas Students (Outstanding Students) 2014“.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatams

• Lietuvos Respublikos pilietybė
  • Šiuo metu studijuoja arba yra baigę japonų kalbos studijų programą japonų k. mokymo institucijose (300 akademinių val.)
  • Aukštesnis nei pradinis japonų k. mokėjimo lygis (aukštesnis nei 3 lygis, vertinant pagal „Japanese-Language Proficiency Test“ reikalavimus)
  • Šiuo metu nedirba japonų k. mokytojais
  • 18–54 m. amžiaus ir per pastaruosius 5 m. nėra buvę Japonijoje ilgiau nei 7 dienas
  •  Neketina artimiausiu metu (iki 2015 m. kovo 31 d.) vykti studijoms į Japoniją.

Registracija

VDU studentai registruotis gali VDU Azijos studijų centre (Vaižganto g. 30, Kaunas).

Studijas baigusieji gali registruotis tiesiogiai Japonijos ambasadoje, siųsdami laiškus su užpildyta paraiškos forma el. paštu kristina.simonaityte@vn.mofa.go.jp, laiško temos laukelyje nurodant „JF program for outstanding students 2014“). Kartu reikia pateikti dokumentą, įrodantį dalyvio japonų kalbos žinias.

Registracija vyksta iki balandžio 30 d.

Reikalavimus atitinkantys kandidatai bus kviečiami laikyti japonų k. testą. Testą gerai išlaikę dalyviai bus kviečiami į pokalbį Japonijos ambasadoje anglų ir japonų k. Kandidatus ambasada informuos asmeniškai.

Dėmesio: apie tikslią egzamino bei interviu datą, laiką ir vietą Japonijos ambasada įsipareigoja asmeniškai pranešti visiems užregistruotiems dalyviams, todėl organizatoriai prašo pateikti tikslius el. pašto adresus bei telefono numerius.

Daugiau informacijos

Programos skelbimas

Paraiškos forma

Daugiau informacijos apie programą teikia Kristina Simonaitytė (el. paštas kristina.simonaityte@vn.mofa.go.jp, tel. (8-5) 230 38 55).