Studentams ir absolventams – praktika JAV

Baltijos-Amerikos laisvės fondas (angl. Baltic-American Freedom Foundation, BAFF) kviečia studentus ir absolventus iki spalio 30 d. teikti paraiškas stipendijoms praktikai JAV gauti.

Profesinės praktikos programos konkurso nugalėtojams bus suteikta galimybė išvykti į JAV atlikti praktiką geriausiose Amerikos įmonėse. Programos dalyviai per metus gaus iki 30 tūkst. dol. dydžio stipendiją, kuri suteiks visą reikalingą paramą – padengs kelionės, sveikatos draudimo ir kasdienes išlaidas. Praktikantams bus užtikrinta jų interesus, gebėjimus ir karjeros planus, atitinkanti praktika, JAV jie galės praleisti 6–12 mėn.

BAFF Profesinės praktikos programos stipendiatas Saulius Valentinavičius džiaugiasi, kad jos dėka jis pradėjo ir tęs karjerą didelėje pasaulinėje įmonėje „AON Corporation“. „Džiaugiausi galėdamas prisijungti prie tarptautinės komandos, dirbti su pasauliniais projektais ir siekti didesnių laimėjimų profesinėje srityje. JAV praleisti metai padėjo suprasti, kaip verslas organizuojamas didelėse įmonėse ir kad siekiant aukštų tikslų įmanoma pasiekti viską“, – pasakojo jis.

Svarbiausi kandidatų atrankos kriterijai yra jų motyvacija ir aiški ateities vizija, atitikimas fondo misijai, akademiniai ir profesiniai pasiekimai, anglų kalbos žinios. Visi Baltijos-Amerikos laisvės fondo programų dalyviai pasibaigus programai privalo ne mažiau kaip dvejiems metams grįžti į savo tėvynę, kad savo įgytomis žiniomis, įgūdžiais ir patirtimi galėtų prisidėti prie Lietuvos socialinės, politinės ir verslo aplinkos plėtros.

Baltijos-Amerikos laisvės fondas veikia Baltijos šalyse nuo 2010 m. rudens. Fondo misija yra stiprinti JAV ir Estijos, Latvijos bei Lietuvos santykius per švietimo ir mainų programas, sutelkti dėmesį į ekonomikos augimą ir demokratinių procesų plėtrą. Fondas investuoja į Baltijos šalių žmogiškuosius išteklius, siūlydamas studentams ir mokslininkams tris stipendijų programas, kurios suteikia finansavimą profesinei praktikai, studijoms ir moksliniams tyrimams JAV. Po ketverių BAFF veiklos metų, 194 programos dalyviams iš visų Baltijos šalių buvo suteikta galimybė įgyti patirties ir žinių JAV.

Norintys dalyvauti kviečiami pateikti savo paraiškas iki spalio 30 d.

Daugiau informacijos