Studentams – galimybė laimėti kelionę į Azerbaidžaną

Azerbaidžano jaunimo organizacija Lietuvoje (AYOL) skelbia esė konkursą studentams. Iki balandžio 25 d. studentai kviečiami rašyti esė anglų k. tema „Ką aš žinau apie Azerbaidžaną?“ (“What Do I Know About Azerbaijan?”). Geriausių esė autoriai laimės kelionę į Azerbaidžaną.

Šis konkursas yra valstybinės programos „Azerbaidžano jaunimas 2011–2015 m.“ dalis, kurią patvirtino Azerbaidžano Respublikos Jaunimo ir sporto ministerija bei Užsienio reikalų ministerija. Konkurse dalyvaujančios valstybės: Lietuva, Turkmėnistanas, Nyderlandai, JAV, Brazilija, Pietų Afrikos Respublika, Marokas, Kroatija, Prancūzija, Italija, Rusija, Egiptas, Kinija, Šveicarija ir Albanija. Lietuvoje konkursas rengiamas drauge su Azerbaidžano Respublikos ambasada.

Reikalavimai dalyviams

• Moksleiviai (14–18 m.);
  • Studentai ir jaunieji mokslininkai (19–29 m.);
  • Dalyvauti gali tik asmenys, turintys Lietuvos pilietybę.

Reikalavimai dokumentams ir esė

• Esė turi būti anglų kalba ir ne ilgesnis nei 2500 žodžių;
  • Esė turi naudoti šriftą „Arial“ ir būti pristatytas PDF formatu azlit@ayol.lt iki balandžio 25 d.;
  • Kartu su esė reikia pristatyti šiuos dokumentus:
    • Užpildytą dalyvio anketą;
    • CV;
    • Nuskenuotą asmens kortelės arba paso kopiją.

Vertinimo komisija išrinks dešimt geriausių esė, prieš tai kruopščiai patikrinę visos panaudotos rašytinės medžiagos, istorinių šaltinių, literatūros ir apžvalgų mokslinį teisingumą. Išrinktieji galės vykti į kelionę į Azerbaidžaną (7–10 dienų) kaip kultūrinio apsikeitimo programos dalyviai. Programoje numatyti apsilankymai svarbiose istorinėse Azerbaidžano vietovėse.

Pastaba: kelionė į Azerbaidžaną numatoma 2013 m. birželio mėnesį. Visas išlaidas (įskaitant lėktuvo bilietus, viešbutį, transportą šalyje ir maistą) padengs Azerbaidžano Respublikos Jaunimo ir sporto ministerija.