Studentams – galimybė įgyti ECDL pažymėjimą

VDU studentai, kurių Informatikos dalyko (D arba C gr.) galutinis pažymys yra 8 arba aukštesnis, gali įgyti ECDL (angl. European Computer Driving Licence) pažymėjimą.

Norint gauti šį pažymėjimą, reikia sumokėti ECDL pažymėjimo mokestį  (101,2 Lt + 21% PVM = 122,45 Lt) viešajai įstaigai „Informacinių technologijų institutas“, Lietuvoje atstovaujančiai ECDL fondui. Sumokėti reikia per vienerius metus nuo egzamino datos, t. y. vėliausiai iki 2014 m. gruodžio 5 d. – priešingu atveju prarandama teisė į minėtą pažymėjimą.

Galimybė įgyti ECDL pažymėjimą suteikiama tik tiems studentams, kurie Informatikos dalyko galutinį įvertinimą pažymiu 8, 9 arba 10 gavo 2013-2014 mokslo metų rudens sesijoje arba tokį įvertinimą gaus vėlesnėse sesijose.

Duomenys banko apmokėjimui

• Įmokos gavėjasVšĮ “Informacinių technologijų institutas”, K. Petrausko g. 26-206, LT-44156 Kaunas
  • Įmonės kodas134927830
  • PVM mokėtojo kodasLT349278314
  • Gavėjo bankasAB SEB bankas
  • SąskaitaLT62 7044 0600 0315 1094
  • Įmokos suma122,45 Lt
  • Įmokos pavadinimasUž ECDL pažymėjimą, Vardas Pavardė, VDU

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad įmokos pavadinimo lauke būtina nurodyti visus tris rekvizitus: įmokos paskirtį, ECDL pažymėjimą gaunančio asmens vardą, pavardę (mokėtojas gali būti ir kitas asmuo) ir universiteto santrumpą.

Netiksliai/nepilnai užpildžius apmokėjimo duomenis, gali užtrukti ECDL pažymėjimo parengimas. Jei PVM dydis pasikeistų, apie pasikeitusią įmokos sumą studentai bus informuoti „FirstClass“ sistemoje.

Studentas, sumokėjęs mokestį internetu arba tiesiogiai banke, mokėjimo kvito kopiją turi pateikti Informatikos fakulteto dekanatui vienu iš šių būdų:

• atsiųsti kopiją (išsaugotą internetinio mokėjimo kopiją ar banko pavedimo skenuotą kopiją) el. pašto adresu dek@if.vdu.lt,
  • atsiųsti kopiją faksu  (8 37) 327 896,
  • kopiją pristatyti į Vileikos g. 8-409 (darbo valandomis).

Sėkmingai išlaikiusių Informatikos dalyką ir sumokėjusių ECDL pažymėjimo mokestį studentų sąrašą Informatikos fakultetas persiunčia VšĮ „Informacinių technologijų institutas“ ir, kai ECDL pažymėjimai jau parengti, „FirstClass“ sistemoje praneša studentams, kad jie gali atvykti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos g. 8-409) ir atsiimti savo pažymėjimą.

Atsiimdamas ECDL pažymėjimą, studentas turi pateikti studento pažymėjimą arba kitą savo asmens dokumentą su nuotrauka ir pasirašyti pažymėjimų išdavimo žurnale. ECDL pažymėjimą galima atsiimti tik asmeniškai.