Studentams – darbo paieškų strategijų patarimai

VDU Karjeros centras ir toliau kviečia į karjeros planavimo seminarus. Artimiausias seminaras vyks kovo 14 d., antradienį, 16-17 val. VDU (K. Donelaičio g. 52-521 aud.), kuomet didžiausios darbo ir darbuotojų paieškos įmonės UAB „CV-Online LT“  marketingo vadovė Rita Karavaitienė studentams pasakos apie efektyviausias darbo paieškos strategijas, CV ir motyvacinio laiško rašymą.

Programa priklauso karjeros seminarų ciklui „Sėkmingas karjeros planavimas“ (angl. Building a Successful Career), kuris baigsis 2017 m. balandžio mėnesį.

Apie seminarų ciklą

Seminarų ciklas yra skiriamas galvojantiems apie karjerą, ją pradedantiems arba susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus. Seminarų lektoriai pasidalins sukaupta patirtimi apie tai, kas svarbiausia norint efektyviai išnaudoti studijų laikotarpį ir jas baigus lengvai įsilieti į darbo rinką. Penkių seminarų metu kalbama apie efektyvų laiko planavimą, pinigų taupymą ir asmeninio biudžeto tvarkymą, motyvaciją ir tikslų nusistatymą, sėkmingą savęs pristatymą įvairiose karjeros situacijose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbūs siekiant savo tikslų.

Seminaras nemokamas.

Daugiau informacijos apie VDU Karjeros centro veiklas