Studentams – 2 savaičių kultūrinė programa Indijoje

Sharda universitetas (Delis, Indija) kviečia studentus pildyti paraiškas programos „Cultural Experience“ stipendijoms gauti. Dokumentai priimami iki 2012 m. lapkričio 30 d.

Užsienio studentams iš viso pasaulio Sharda universitetas siūlo 20 stipendijų, suteikiančių galimybę dalyvauti dviejų savaičių kultūrinės patirties programoje.

Programos turinys

• Trys 2 val. trukmės seminarai („workshop“) anglų k. apie Indijos meną, kultūrą ir virtuvę
  • Apsilankymai Indijos ir tarptautinėse įmonėse
  • 30 val. jogos, ajurvedos, anglų, indų kalbos arba informacinių technologijų pamokų
  • Vienas apsilankymas Agroje (Tadž Mahalas, Raudonasis fortas) arba Jaipure (karališki rūmai)
  • Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje su oro kondicionieriumi (maitinimas 3 kartus per dieną)
  • Dalyvio pažymėjimas įteikiamas pabaigus programą

Reikalavimai pretendentams

• Bet kurios šalies, išskyrus Indijos, piliečiai
  • Universiteto studentai šiose srityse: verslas, inžinerija, teisė, menai, kalbos, fundamentalieji mokslai, medicina, odontologija, giminingi mokslai, kūrybiniai menai, giminingi sveikatos mokslai, dizainas ir architektūra, socialiniai mokslai
  • Pažymių vidurkis – ne mažesnis nei 8 (10 balų sistemoje) arba GPA yra 3.20 ir daugiau (4 balų sistemoje) arba B ir geresnis balas
  • Anglų kalbos pagrindai
  • Galiojantis pasas

Dokumentai atrankai

• Atrankos anketa
  • Naujas CV
  • Du rekomendaciniai laiškai iš 2 dėstytojų ar mokytojų, kuriems žinoma dalyvio veikla
  • Esė, ne ilgesnis nei 1000 žodžių (4 psl., dvigubi tarpai tarp eilučių), apie priežastis, kodėl studentas nori vykti į Indiją ir kodėl Indija bus naudinga jo karjerai
  • Laiškas iš studento universiteto, patvirtinantis studijų kryptį, laikotarpį, pažymių vidurkį (GPA) ir pažymių išklotinę (mark sheet)
  • Pažymių išklotinės patvirtinimas iš Indijos Ambasados Lietuvoje
  • Sveikatos draudimo pažymėjimas kelionės į Indiją laikotarpiui

Atrankos anketa suteikiama el. paštu (užklausas siųsti michael.barbas@sharda.ac.in) arba Sharda universiteto tinklalapyje www.sharda.ac.in. Atrankos anketą ir kitus prašomus dokumentus būtina išsiųsti kaip nuskenuotus atvaizdus el. paštu michael.barbas@sharda.ac.in, laiško kopiją (Cc:) išsiunčiant ashok.daryani@sharda.ac.in.

Visos atrankos anketos ir kiti dokumentai privalo būti parašyti arba išversti į anglų kalbą. Nebaigti, netikslūs arba neįskaitomi atrankos dokumentai nebus svarstomi.

Visi norintys dalyvauti prašomi siųsti dokumentus iki 2012 m. lapkričio 30 d.

Stipendijos trukmė – 2 savaitės. Kursai prasideda 2013 m. vasario 18 d., pirmadienį, ir baigiasi kovo 2 d., šeštadienį. Baigus programą, studentams bus įteikti dalyvių pažymėjimai.

Stipendijos padengia šias išlaidas: mokesčius už mokslą, apgyvendinimą ir maitinimą bei ekskursijas į Agrą (Tadž Mahalą, Raudonąjį fortą) bei Jaipurą (karališkus rūmus).

Programos skelbimas