Studentai pristatys daugiakalbį žurnalą

1050

Kovo 31 d., pirmadienį, 10 val., VDU III-ųjų rūmų (K. Donelaičio g. 52) I a. fojė vyks daugiakalbio žurnalo „Primavera en español“ pristatymas.

Šis žurnalas yra originalus Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubo narių (studentų ir moksleivių) darbas, skirtas kasmetiniam ispaniškos kultūros festivaliui „Primavera en español“. Siekiant puoselėti VDU daugiakalbystės tradiciją, straipsniai žurnale pateikiami trimis kalbomis – lietuvių, anglų ir ispanų. Čia pristatomi ne tik būsimi festivalio renginiai, bet ir ispaniškųjų pavasarių tradicija Kauno mieste bei ispanų kalbos dėstymo istorija VDU.

Skaitytojus tiesiai į saulėtąją šalį nuskraidins skiltis „Linkėjimai iš Ispanijos“, kurioje studentai, šiuo metu besimokantys pagal „Erasmus“ mainų programą, pasakoja savo įspūdžius. Na o VDU absolventai, susieję gyvenimus su ispanų kalba, pasidalins įkvepiančiomis savo sėkmės istorijomis.

Pirmadienio rytą vyksiančio pristatymo dalyviai pirmieji turės progą paimti žurnalą į savo rankas. Užsukusieji į renginį galės susipažinti su autoriais ir sužinoti daugiau apie artėjantį ispaniškos kultūros festivalį. Visų taip pat lauks skanėstai, puikiai nuteiksiantys naujos savaitės pradžiai.

Festivalis „Primavera en español“ sugrįžta į Kauną balandžio 7–17 dienomis. Šiemet fiestos renginius vienija tema „Ispanų kalba pasaulyje: 25 metai VDU“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.