Studentai kviečiami vertinti dėstytojų darbą

4384

VDU Studentų atstovybė kviečia studentus išreikšti savo nuomonę apie dėstytojų darbą ir užpildyti anoniminę jų vertinimo anketą vidiniame tinkle „FirstClass“.

Tęsdamas tradiciją, Vytauto Didžiojo universitetas ir toliau stiprina studentų ryšį su dėstytojais. Kaip ir kiekvieną semestrą, šį pusmetį studentai turi galimybę įvertinti dėstymo kokybę užpildydami anketą. Anketos rengėjai tikina, kad ji naudinga tiek studentams, tiek dėstytojams.

Pagrindinis dėstytojų vertinimo anketos tikslas – sustiprinti bendradarbiavimą tarp studentų ir universiteto, siekiant abipusės naudos. Studentams tai lyg informaciniai mainai, kurie ypač aktualūs pirmakursiams, ką tik prisijungusiems prie universiteto bendruomenės. Tokiu būdu jiems suteikiama galimybė teisingai ir kryptingai pasirinkti tai, kas jiems aktualiausia ir patraukliausia, bei preliminariai įvertinti dėstytojų kompetentingumą.

Tuo tarpu universitetui dėstytojų vertinimo anketos aktualios, nes suteikia galimybę sužinoti studentų nuomonę apie dėstytojų darbą ir atsižvelgiant į apklausos rezultatus įvertinti, ką vertėtų keisti.

Anketą rasite naudodamiesi „FirstClass“ kliento programa: VDU skelbimai / Studentų savitarna / Dėstymo kokybės apklausa.

Studentų atstovybė kviečia drąsiai pildyti anketą – ji yra visiškai anoniminė. Duomenų bazėje išsaugomi tik atsakymai, o ne respondentų duomenys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.