Studentai kviečiami prisiminti tragiškus įvykius Azerbaidžane

1988

Vasario 25 d., penktadienį, 11 val., Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44, 203 a.) studentai iš Azerbaidžano papasakos apie 1992 m. vasario 26 d. jų šalį sukrėtusią tragediją.

Azerbaidžaniečiai, studijuojantys VDU, papasakos kitiems studentams apie labai svarbų jų šalies istorijos įvykį, laikomą viena iš didžiausių praėjusio amžiaus tragedijų – 1992-ųjų vasario 26 d. armėnai įvykdė masinį genocidą Azerbaidžano Khojaly regione ir pavertė šią dieną tragiška sukaktimi.

Vytauto Didžiojo universitete vyksianti prezentacija bus skiriama žmonėms, tragiškai žuvusiems tą dieną, atminti. Studentams azerbaidžaniečių pasakojimas suteiks galimybę susipažinti su šios šalies istorija.