Studentai kviečiami pasirašyti paskolų sutartis

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad nuo spalio 13 d. studentai jau gali pasirašyti valstybės remiamų paskolų sutartis su bankais. Studentai, kurie buvo pateikę prašymus valstybės remiamai ar valstybės paskolai gauti, prisijungę prie savo anketos fondo interneto svetainėje gali sužinoti, ar jiems yra skirta paskola.

Valstybės remiamas paskolas šiemet teikia 6 bankai: DnB NORD bankas, bankas SNORAS, Nordea, Swedbank, Šiaulių ir Ūkio bankai. Studentai gali kreiptis į bet kurį iš šių bankų, nepriklausomai nuo to, kuriame iš jų ėmė paskolą praėjusiais metais ar prie kurio banko prisijungė internetu norėdami prieiti prie prašymo-anketos. Studentai, turintys asmens dokumentą, arba jų įgalioti asmenys, pateikę teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintą įgaliojimą, nuėję į banką gali kreiptis dėl paskolų, kurios suteikiamos litais arba eurais.

Paskolų sutartys bus pasirašomos ne vėliau kaip per tris darbo dienas nuo dokumentų pateikimo bankui. Bankas turi teisę atsisakyti su studentu pasirašyti valstybės remiamos paskolos sutartį paaiškėjus faktams apie studento ankstesnių skolinių įsipareigojimų nevykdymą ar netinkamą vykdymą. Pasirašius valstybės remiamos paskolos sutartį, pirmoji paskolos dalis bus išmokėta per tris darbo dienas.

Studentai gali pasirašyti sutartis 520 Lt valstybės paskolos studijų įmokai gauti spalio 20 d. arba spalio 25 d. Kauno technologijos universitete (K. Donelaičio g. 73), pirmo aukšto fojė.

Daugiau informacijos apie paskolas rasite fondo interneto svetainėje www.vsf.lt.