Studentai kviečiami dalyvauti „Universitetų mainuose“

2091

VDU studentai, kuriems smalsu pažinti kitą universitetą, jo bendruomenę, dėstytojus ir studentų gyvenimą, kviečiami dalyvauti projekte „Universitetų mainai“. Jis vykdomas bendradarbiaujant Vytauto Didžiojo bei Vilniaus universiteto studentų atstovybėms.

„Mainų metu studentai turės neeilinį šansą lankyti savo specialybės bei pasirenkamųjų dalykų paskaitas kitame universitete, susipažinti su universitetu, jo istorija bei taisyklėmis, galės palyginti studijų kokybę bei dėstytojų darbą. Šiuo projektu tikimės pasiekti, kad studentai taptų aktyvesni, o įgyta patirtis suteiktų jiems daugiau informacijos apie jų specialybę bei jos teikiamą naudą“, – teigia šių mainų sumanytojai.

Projekto metu bus siekiama, kad dalyviai prisitaikytų prie naujos akademinės bendruomenės ir aktyviai dalyvautų jos gyvenime. Kadangi universitetai yra skirtinguose miestuose, dalyviai bus apgyvendinti universitetų bendrabučiuose. Tikimasi, kad studentų sukaupta patirtis ir įgytos žinios padės palyginti aukštųjų mokyklų studijų programas, jų išsamumą ir tinkamumą, kad ateityje būtų lengviau jas tobulinti.

VDU studentai, kurie gegužės 3 – 7 dienomis norėtų trumpam tapti VU studentais, kviečiami iki balandžio 28 d. siųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinius laiškus adresu orinta.movsesjan@fc.vdu.lt. Universitetų mainuose gali dalyvauti visi pirmo, antro ir trečio kurso Politikos mokslų ir diplomatijos, Socialinių mokslų bei Humanitarinių mokslų fakultetų studentai. Potencialūs dalyviai balandžio 30 d. bus pakviesti pokalbiui, o atrinkti dalyviai bus skelbiami gegužės 1 d.