Studentai kviečiami dalyvauti studijų užsienyje konkurse

VDU skelbiamas konkursas studijoms  2011 / 2012 m. užsienyje Campus Europae tinklo universitetuose. Norinčiųjų dalyvauti konkurse EVF, HMF, PMDF, SMF, TF studentų atrankos dokumentai priimami iki 2011 m. vasario 18 d. Tarptautinių ryšių tarnyboje (S. Daukanto g. 27-306)

Detaliau apie Campus Europae tinklo suteikiamas galimybes VDU studentams, Campus Europae Hook Up kalbų kursus, studentų įspūdžius, akademinius ir kitus praktinius klausimus bus pasakojama informacinio seminaro metu, kuris vyks vasario 11 d., penktadienį, 10 val. K. Donelaičio g. 60-505.

Detalesnės informacijos, konkurso sąlygų ir dokumentų formų ieškokite: VDU Tarptautinių ryšių tarnybos interneto svetainėje http://www.trt.vdu.lt/LT/VDU/Studentams/campus-europae-2  arba kreipkitės el. paštu: j.ceckauskaite@trt.vdu.lt arba užeikite į TRT (S. Daukanto g. 27-306) darbo dienomis 8.00–12.00 val.