Studentai dalinsis studijų Ispanijoje patirtimi

VDU Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas jau trečius metus iš eilės organizuoja tradicija tapusį renginį „Studijos Ispanijoje: mitai ir tikrovė“, kuris vyks lapkričio 18 d., 18 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52–521).

Studijos Ispanijoje – nesibaigiantys vakarėliai ar ilgos naktys palinkus prie knygų? Greitakalbe kalbantys ispanai dėstytojai ar pačios įdomiausios paskaitos gyvenime? Kalbos barjeras ar galimybė išmokti vieną iš pasaulyje labiausiai paplitusių kalbų? Šie ir dar daugiau mitų bei tikrų faktų apie studijas bei praktiką Ispanijoje bus atskleista renginio metu. Savo patirtimi dalinsis pagal „Erasmus“ mainų programą Ispanijoje jau studijavę VDU studentai, žadantys ne tik sužadinti visų norą studijuoti saulėtame pietų krašte, bet ir pažerti daugybę vertingų patarimų kiekvienam, planuojančiam ar dar tik svajojančiam išvykti studijuoti į Ispaniją. Taip pat savo universitetus pristatys VDU šiuo metu studijuojantys ispanai.

Renginio plakatas

Renginys socialiniame tinkle „Facebook“