Stipendijos kursams ir studijoms Kinijoje ir Izraelyje

Švietimo mainų paramos fondas informuoja apie du naujus stipendijų konkursus: dalinėms kinų kalbos studijoms Kinijoje bei dalinėms studijoms ir vasaros kalbos kursams Izraelyje 2016–2017 m. m.

Stipendija dalinėms kinų k. studijoms Šandongo provincijos universitete Kinijoje

Skelbiamas Šandongo provincijos vyriausybės stipendijos konkursas dalinėms kinų kalbos studijoms Šandongo provincijos universitete Kinijoje 2016–2017 m. m. Dėl galimybės rinktis kitą studijų programą būtina konsultuotis su pateiktame universitetų sąraše nurodytais kontaktiniais asmenimis.

Konkurse gali dalyvauti studentai, dėstytojai, mokslo darbuotojai. Trukmė – 5 arba 10 mėn.

Skiriamas finansavimas

• stipendija;
  • suteikiama nemokama studijų vieta;
  • suteikiamas nemokamas apgyvendinimas;
  • apmokamas sveikatos draudimas;
  • apmokama kelionė į studijų vietą ir atgal.

Daugiau informacijos

Stipendijos dalinėms studijoms ir vasaros kalbos kursams Izraelyje

Skelbiamas konkursas valstybinėms stipendijoms dalinėms studijoms ir vasaros kalbos kursams (Ulpan) Izraelyje 2015–2016 m. m. Konkurse gali dalyvauti visų mokslo sričių Lietuvos mokslo ir studijų institucijų II studijų pakopos (magistrantūros) ir III studijų pakopos (doktorantūros) studentai ar mokslinį tiriamąjį darbą atliekantys studentai.

Skiriamas finansavimas

• skiriama stipendija;
  • apmokamos studijos (gali būti dalinis finansavimas);
  • apmokamas sveikatos draudimas;
  • apmokamos kelionės išlaidos į studijų vietą ir atgal.

Daugiau informacijos