Startuoja projektas „Moksleivi, pabūk studentu!“

Jau septintą kartą iš eilės moksleiviai iš visos Lietuvos turi galimybę pamatyti studijas iš arti: pasirinkti sau tinkamą studijų programą iš visų galimų, įsitikinti aukšta jų kokybe, įsilieti į universiteto veiklą, lankyti paskaitas kartu su studentais bei pasisemti neįkainojamos patirties. Projektas „Moksleivi, pabūk studentu!“ – tai unikali galimybė gauti savaitės laiko studento stažą, dar būnant moksleiviu!

Projekto pagrindinis tikslas – supažindinti 10-12 klasių moksleivius su pasirinktomis studijų programomis, naujais žmonėmis, dėstytojais bei universiteto tvarka. Moksleiviai ne tik lankys pasirinktas paskaitas, bet ir susipažins su įvairių tarnybų darbuotojais, organizacijų vadovais bei jų veiklomis, kitais mokiniais iš įvairių Lietuvos vietų ir VDU Studentų atstovybės nariais. Taip pat moksleiviams bus skirta ekskursija po universiteto erdves ir Kauno miestą bei įvairios pramogos. Viso projekto metu su moksleiviais draugaus mentoriai, kurie atsakinės į iškilusius klausimus bei padės nepasiklysti universiteto erdvėse.

Pasak organizatorių, šis projektas įgauna vis didesnę svarbą. Jis suteikia papildomų privalumų moksleiviams, dalyvavusiems projekte ir stojantiems į Vytauto Didžiojo universitetą išankstiniu stojimu arba pretenduojant į valstybės nefinansuojamą vietą (VNF) ne per LAMABPO sistemą.

Projektas „Moksleivi, pabūk studentu“ vyks spalio 19-23 d., lapkričio 2-6 d. bei 16-20 d.

Daugiau informacijos