Startuoja nemokamos VDU konsultacijos abiturientams

Trečius metus iš eilės Vytauto Didžiojo universitetas kviečia visus Lietuvos abiturientus drauge nemokamai pasiruošti brandos egzaminams. VDU šiais metais siūlo dalyvauti lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, anglų kalbos, informacinių technologijų, chemijos ir biologijos konsultacijose bei streso valdymo paskaitose.

VDU iniciatyva sukuria puikias sąlygas papildyti savo žinių bagažą artėjant brandos egzaminams. VDU konsultacijas teikiantys dėstytojai  yra geri savo srities žinovai, susipažinę su ankstesnių valstybinių egzaminų užduotimis, populiarūs studentų tarpe. Daugelis jų abiturientus konsultavo ir praėjusiais metais. VDU dėstytojai konsultacijų metu nurodys, į ką reikalinga atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams, pateiks ir aptars užduočių sprendimo pavyzdžius. Moksleiviai galės pasitikrinti žinias ir išbandyti jėgas, spręsdami užduotis.

„Šiais metais visą konsultacijų ciklą papildėme naujomis informatikos, chemijos ir trimis streso valdymo paskaitomis. Kaip ir pernai iš anksto bus skelbiamos konsultacijų temos, todėl moksleiviai galės pasirinkti jiems aktualias konsultacijas ir jose dalyvauti. Dalyvių skaičius paskaitose bus ribojamas, kas leis pasiekti artimesnį dialogą tarp moksleivių ir dėstytojų. Be to, lietuvių kalbos, istorijos ir matematikos konsultacijos vyks dviem srautais. Sumažinus moksleivių grupes, dėstytojams bus lengviau išlaikyti jų dėmesį, o dalyvaujantys turės daugiau galimybių klausti, domėtis ir įsigilinti į nagrinėjamas temas. Tikimės, kad tai pagerins konsultacijų kokybę“, – teigė Studijų marketingo tarnybos direktorė M. Šontaitė.

Nemokamos konsultacijos abiturientams startuos vasario 12 dieną (šeštadienį). Visas konsultacijų ciklas tradiciškai truks septynias dienas: vasario 12, 26, kovo 5, 26, balandžio 2, 9, 16 dienomis. Pirmąją konsultacijų dieną moksleiviai taip pat kviečiami į įvadinę paskaitą, kurios metu gaus pagrindinę informaciją apie konsultacijų organizavimą. Be to, visų konsultacijų ciklo metu abiturientus konsultuos ir visą reikiamą informaciją suteiks Studijų marketingo tarnybos komanda ir studentai savanoriai.

Svarbi informacija

Kiekvienai konsultacijų dienai būtina registruotis atskirai. Registracija į kiekvienos dienos konsultacijas yra skelbiama likus dviem savaitėms iki konsultacijų pradžios ir baigiama dieną prieš konsultacijas. Konsultacijose galės dalyvauti tik užsiregistravę ir patvirtinimą gavę moksleiviai. Vietų skaičius konsultacijose yra ribotas. Registracija vykdoma internetu  http://www.publika.lt/apklausa-15-4d3d6a509eb6e.html

Daugiau informacijos rasite  konsultacijų programoje. Ją rasite čia.

Iki pasimatymo Vytauto Didžiojo universitete!

Daugiau informacijos teikia:
Studijų marketingo tarnybos komanda