Startavo VDU ir Eurolygos studijų programa

Barselonoje, Ispanijoje įvyko Eurolygos („Euroleague Basketball“) ir VDU bendros magistrantūros studijų programos Sporto verslo vadyba (angl. Sports Business MBA by EB Institute) pirmasis susitikimas ir sesija. Kitas susitikimas vyks Vytauto Didžiojo universitete Kaune.

Pirmajame susitikime Barselonoje VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė su kolegomis Mantautu Račkausku, Renata Legenzova, Aušra Pažėraite, Vilija Bičiūnaite studentus supažindino su programos turiniu, vyko praktiniai užsiėmimai.

Sporto verslo vadyba yra vienintelė Europoje tarptautinė studijų programa, vykdoma kartu su Eurolyga – organizacija iš visų žemyno universitetų pasirinko aukštąją mokyklą Lietuvoje, Vytauto Didžiojo universitetą. Programą Eurolyga ir VDU sukūrė siekdami suteikti daugiau galimybių dabartiniams ar būsimiems sporto verslo profesionalams mokytis tiesiogiai iš sporto industrijos ekspertų ir akademinių ekspertų.

Apie programą