Sporto šventėje išrinkti VDU metų sveikuoliai

VDU SVEIKUOLIS

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Sporto centre įvyko tradicinė šventė – „VDU sveikuolis 2016“. Jos metu universiteto studentai varžėsi devyniose rungtyse.

„VDU sveikuoliais 2016“ tapo Gamtos mokslų fakulteto (GMF) pirmo kurso studentė Gabija Augulytė bei Teisės fakulteto (TF) penktakursis Laimonas Mikutavičius, kuris šios nominacijos laureatu tapo jau trečią kartą.

Antrąją vietą užėmė Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (PMDF) trečiakursė Elena Kudytė ir GMF ketvirto kurso studentas Tadas Čeponis.

Trečią konkursinę vietą pasidalino Humanitarinių mokslų fakulteto (HMF) ketvirto kurso studentė Miglė Marcinkevičiūtė ir TF trečiakursis studentas Justas Rudaitis.

„VDU sveikuolio“ konkursas universitete vyko penktą kartą. Šių varžybų tikslas – skatinti studentus puoselėti ir stiprinti savo sveikatą, nustatyti su sveikata susijusį studentų fizinį pajėgumą bei ugdyti studentų judėjimo poreikio mentalitetą.

20120819-_DSC0368-2