Socialinių mokslų fakultete – seminaras tyrėjams

Spalio 4 d. 10.30 val. VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52–423) Kalifornijos valstijos universiteto asistuojantis profesorius Enrique Ortega ves seminarą, skirtą socialinių mokslų srities doktorantams ir mokslininkams.

Seminare „Setting up research projects considering the limits of inferential statistical and research methods“ („Tyrimo projektų rengimas, atsižvelgiant į išvadų statistikos ir tyrimo metodų ribotumus“) bus aptarti baziniai, tačiau svarbūs klausimai, kuriuos tyrėjai turėtų įvertinti prieš formuluodami tyrimo hipotezes.

E. Ortega – asistuojantis profesorius Kalifornijos valstijos universitete (JAV) ir mokslinis bendradarbis Turino universitete (Italijoje). Jo moksliniai interesai susiję su sveikatai palankaus elgesio tyrimais, prevencija, tėvystės įgūdžiais ir vystymosi psichologija.

Seminaras vyks anglų kalba. Dalyviai prašomi registruotis el. paštu (r.petroliene@smf.vdu.lt) iki rugsėjo 30 d., nurodant vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą.

Seminarą organizuoja VDU, Socialinių mokslų fakultetas, Teorinės ir Bendrosios psichologijos katedros bei Psichologijos klinika.