„Socialinio taksi“ programa ieško savanorio Kaune

VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“, bendradarbiaudamas su VDU ir Kauno m. savivaldybe, ieško savanoriškos veiklos pagrindais veiksiančio komandos nario – asmeninio asistento paslaugoms teikti „Socialinio taksi“ programoje Kauno mieste. Kandidatai prašomi siųsti gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus el. paštu socialinistaksi@zmogui.lt ir info@srt.vdu.lt iki lapkričio 16 d.

„Socialinis taksi“ – tai unikali miesto socialinė inovacija, pirmoji taksi paslauga Baltijos šalyse, pritaikyta žmonėms su judėjimo negalia. Kelionė iš taško A į tašką B Kauno mieste pritaikytu automobiliu. Paslauga vykdoma už simbolinį vienkartinį mokestį. “Socialinio taksi” paslaugas galima užsisakyti naudojantis elektronine sistema internete, o žmogui padėti visuomet pasiruošęs paslaugus asmeninis asistentas, kuris suteikia pagalbą iš namų patenkant į automobilį ir iš jo į norimą kelionės vietą.

Veiklos specifika

• Asmeninio asistento paslaugų teikimas savanoriškais pagrindais judėjimo negalią turintiems žmonėms;
  • Negalią turinčių žmonių įtraukimas į „Socialinio taksi“ veiklą Kaune (veiklos viešinimas, naujų sutarčių sudarymas, kokybiškų paslaugų teikimas, papildomų veiklų iniciavimas).

Reikalavimai kandidatui

• Socialinis atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas bei sėkminga 3 metų vairavimo patirtis;
  • Asmeniniai gebėjimai: geri laiko planavimo, savarankiško darbo įgūdžiai, paslaugumas;
  • Tolerancija;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • VDU studentas(-ė). Privalumas – studijos socialinių mokslų srityje.

Suteikiamos sąlygos

• Galimybė derinti studijas su savanoriška veikla „Socialiniame taksi“
  • Motyvuojanti skatinimo sistema su galimybe būti įdarbintais 2015 m. „Socialinio taksi“ Kaune projekto įgyvendinime
  • Savanoriškai asmeninio asistento veiklai vykdyti pritaikytas automobilis
  • Galimybė išduoti pažymėjimą, įrodantį savanoriškos veiklos atlikimo faktą bei jos metu įgytas kompetencijas

Susidomėjusieji prašomi siųsti savo gyvenimo aprašymus ir trumpus motyvacinius laiškus iki lapkričio 16 d. el. paštu socialinistaksi@zmogui.lt ir info@srt.vdu.lt Dalyviai vertinami pasitelkus atranką. Atrinkti kandidatai bus informuoti.

Daugiau informacijos