Vyksta fotokonkursas apie toleranciją

VDU socialinio darbo katedra kviečia dalyvauti fotokonkurse „Tolerancija – kitoks nei aš“. Dešimt geriausių fotografijų bus iškabintos parodoje prie katedros (K. Donelaičio g. 52, IV a.). Nuotraukas galima siųsti el. paštu (SocialinisDarbas.vdu@gmail.com) iki balandžio 9 d.

Išrinktų nuotraukų parodos atidarymas vyks Socialinių mokslų fakulteto dienų metu. Prasidėjus renginio atidarymui, organizatoriai kvies į diskusiją su dėstytojais, studentais ir darbų autoriais. Dalyviams žadamos staigmenos ir prizai.

Taisyklės

• Konkursas vyksta kovo 30 – balandžio 9 dienomis (balsavimas – iki balandžio 13 d. vakaro).
  • Atsiųstos nuotraukos balandžio 9 d. bus sukeltos į konkursui skirtą albumą katedros „Facebook“ puslapyje, kur bus galima balsuoti.
  • Balandžio 15 d. bus surengtas nuotraukų parodos atidarymas, apdovanojimai ir diskusija „Tolerancija – kitoks nei aš“.
  • Nuotrauka privalo atitikti temą.
  • Socialinio darbo katedra pasilieka teisę šalinti netinkamas nuotraukas ir sukčiauti bandančius dalyvius.
  • Kiekvienas dalyvis gali įkelti ne daugiau 3 savo darbų.
  • Dalyvaudami konkurse Jūs automatiškai suteikiate organizatoriams teisę viešinti Jūsų nuotraukas parodose, naujienose ir t. t.