Socialinė partnerystė tarp VDU ir badmintono akademijos

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Kęstučio Navicko badmintono akademija pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekia skatinti tarpusavio bendradarbiavimą sporto ir sveikatingumo srityje, susijusioje su badmintono sporto plėtojimu.

Pasak badmintono akademijos atstovo Kęstučio Navicko, badmintonas – sparčiai populiarėjanti ir auganti sporto šaka. „Man, kaip VDU studentui, labai smagu prisidėti prie šio sporto skatinimo veiklos universitete ir stengsimės, kad kuo daugiau studentų susidomėtų ir pradėtų žaisti badmintoną“, – teigė K. Navickas ir papildė, kad rezultatus bus galima pradėti vertinti jau po metų.

VDU rektorius Juozas Augutis pasirašydamas sutartį džiaugėsi, kad nuo šiol VDU bendruomenės nariai galės dalyvauti Akademijos organizuojamuose užsiėmimuose, varžybinėse ir parodomosiose programose bei kituose sporto renginiuose, o taip pat bendradarbiaus organizuojant ir vykdant VDU studentų ir darbuotojų badmintono sporto šakos pratybas, treniruotes ir varžybas.

„Universitete gerų sportininkų tikrai turime, ir ne tik krepšininkų, todėl tikimės, kad po šios sutarties pasirašymo VDU studentai, baigę badmintono akademiją, dalyvaus kitoje olimpiadoje Tokijuje“, – ambicingą tikslą iškėlė rektorius Juozas Augutis.