„SocialErasmus“ savaitę studentai dalinasi gerumu

Kaip ir kiekvienais metais, „Erasmus studentų tinklas“ („Erasmus Student Network“, ESN) rengia „SocialErasmus“ savaitę, kuri vyks gegužės 4–7 d.

„SocialErasmus“ tikslas – suteikti galimybes užsienio studentams artimiau susipažinti su vietine kultūra, socializuotis, padėti vietinei bendruomenei ir susipažinti su ja bei savanoriauti. Stengiantis integruoti studentus, atvykusius pagal „Erasmus+“ programą, visą savaitę ESN VMU nariai planuoja užpildyti socialine veikla.

Gegužės 4 d. „SocialErasmus“ savaitė prasidės renginiu „Nudažykime suolelius“. Šios akcijos metu užsienio studentai kartu su ESN VMU nariais stengsis pagražinti Ąžuolyno parko aplinką ir nudažyti ten esančius suolelius.

Gegužės 5-ąją, antradienį, vyks „Erasmus in Shools“ – studentai vyks į Šakių „Žiburio“ gimnaziją, kur dalinsis žiniomis apie savo šalių tradicijas bei kultūrą. Dažnai sudomindami mokinius ne tik informacija apie šalį, bet ir pasidalindami patirtimi, studentai iš įvairių pasaulio kampelių stengiasi praplėsti jaunų žmonių akiratį skatindami mobilumą.

Gegužės 6 d. – Tarptautinė diena be dietų. Studentai kviečiami susimąstyti, kokią žalą organizmui gali daryti dietų laikymasis. Renginio metu mainų studentai ir ESN VMU nariai žada siurprizų. Organizatoriai kviečia mylėti savo kūną tokį, koks jis yra.

Gegužės 7-ąją studentai vėl bus kviečiami tapti pavyzdžiu jauniems žmonėms ir lankysis Vaikų dienos centre. Jau trečią kartą šį semestrą ten apsilankantys studentai nudžiugina mažuosius kartu su jais užsiimdami įvairiomis edukacinėmis veiklomis.

„SocialErasmus savaitės“ rengėjai kviečia visus prisijungti prie užsienio studentų ir užmegzti ne tik naujas pažintis, bet ir prisidėti prie socialinės veiklos, dalintis gerumu.