„SocialErasmus“ savaitė“ kvies nešti širdims šilumą

Lapkričio 16-19 dienomis ESN VMU kviečia prisijungti prie pačių prasmingiausių, širdims šilumą nešančių veiklų „SocialErasmus“ savaitės“ metu. Dalyvių registracija vyksta internete.

„Būkite socialiai atsakingi, neškite gėrį ir šilumą, laiką leiskite smagiai ir prasmingai tuo pačiu metu. Kviečiame aplankyti tuos, kuriems reikia dėmesio, padėti tiems, kurie be mūsų pagalbos išsiversti negali. Prisijungę ne tik dovanosit džiaugsmą ir gėrį kitiems, bet ir pripildysit savo širdis šiluma bei emocijomis, kurios lydės jus visą šaltąjį metų laikotarpį“, – prisijungti prie savaitės metu vyksiančių socialiai atsakingų veiklų kviečia organizatoriai.

Norintys sužinoti, kaip gera būti didvyriu ir gelbėti gyvybes, galės tapti tikrais herojais lapkričio 16 d., pirmadienį, 10-15 val. VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52), prisijungę prie kraujo donorystės akcijos. Akcijos rengėjai primena, jog kraujas yra neįkainojama dovana tiems, kuriems kiekvienas lašas gali išgelbėti gyvybę. Besibaiminantys aukoti kraujo galės užduoti rūpimus klausimus, kurie padės atsikratyti nerimo. Atėjusieji prašomi nepamiršti asmens dokumento su nurodytu asmens kodu.

Lapkričio 17-ąją, antradienį, „SocialErasmus“ savaitę“ pratęs filmų festivalis apie integraciją („Film Festival. Integration: You and Me“) – VDU didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28) 17-20 val. bus galima su bendraminčiais žiūrėti filmus ir dalintis idėjomis, kaip padaryti pasaulį geresniu. Renginyje bus rodomi filmai apie neįgalius žmones, stengiamasi suprasti, kaip jie integruojasi, kaip jie gyvena, kaip su jais elgiasi kiti. Po peržiūros vyks diskusija. Prie renginio prisijungs ir ESN padalinys Lenkijoje – kaimyninėje šalyje tuo pat metu taip pat bus rodomi filmai.

Trečiadienį, lapkričio 18 d., ESN VMU pakvies aplankyti vaikų dienos centrą ir praleisti popietę su mažaisiais, kurie nekantriai laukia ne tik svečių iš užsienio šalių, bet ir studentų, jaunimo, visų, kurie gali pasidalinti patirtimi, padėti suprasti užsienio studentus, papasakoti, kaip reikia siekti savo tikslų ir papasakoti jiems, koks platus yra pasaulis. Organizatoriai prašo nepamiršti pasiruošti žaidimų, kurie padėtų užmegzti su vaikais ryšį ir palikti jiems neišdildomą įspūdį. „Vaikai yra džiaugsmas, jie neša šviesą ir, žinoma, jie mūsų ateitis, taigi prisijunk ir būk tas, kuris gali padėti kurti jų ateitį, juos įkvėpti ir papuošti jų veidus šypsenomis“, – kviečia „SocialErasmus“ savaitės“ rengėjai.

Norintys aplankyti vaikų dienos centrą renkasi 14.30 val. bendrabučio „Baltija“ fojė (Vytauto pr. 71).

Lapkričio 19 d. savaitę užbaigs apsilankymas pas silpniausius – tuos, kurie negali kalbėti ir apginti savęs. 14 val. susitikę „Baltijos“ bendrabučio fojė, dalyviai vyks į gyvūnų prieglaudą. „Suteikime džiaugsmo mažiesiems žmonių draugams tiesiog būdami šalia ir skirdami jiems laiko. Juk meilė gydo žaizdas. Nedvejok – prisijunk prie mūsų ir skirk dėmesio mieliems ir ištikimiems gyvūnams, kurie nepatyrė meilės savo augintojų šeimose“, – sako ESN VMU atstovai.

Dalyvių registracija internetu

„Facebook“ puslapis