Skelbiamos atnaujintos 2010 m. bakalauro studijų programos

VDU tinklalapyje jau galima rasti atnaujintas bakalauro studijų programas 2010 metais priimtiems studentams. Naujasis studijų programų katalogas padės studentams lengviau projektuoti individualius studijų planus bei rasti visą juos dominančią informaciją apie konkrečią studijų programą.

Studijų katalogas suteikia galimybę ne tik matyti studijų programą sudarančių dalykų sąrašą, bet ir jų aprašymus bei išdėstymą semestrais. Be to, kataloge pateikiamos tarptautinių studijų mainų galimybės.

Artimiausiu metu studijų programų katalogas bus papildytas dėstytojų gyvenimo aprašymais bei galimybėmis studentams ir absolventams dalintis atsiliepimais apie konkrečią studijų programą, studijų dalyką ar dėstytoją.

Katalogą rasite čia: Naujasis studijų programų katalogas bei tinklapio skiltyje „Studijos“>„Bakalauro studijos“.