Skelbiami VDU Studentų atstovybės FAS rinkimai

Studentai kviečiami dalyvauti VDU Studentų atstovybės Fakultetų atstovų susirinkimo (FAS) rinkimuose. Kandidatų paraiškos priimamos iki spalio 10 dienos.

Jau greitai VDU studentai vėl rinks aukščiausią VDU SA valdymo organą FAS. Jame sprendžiami visi svarbiausi su universitetu ir studentų reikalais susiję klausimai. Kviečiame tave, studente, nebūti pasyviu ir kelti savo kandidatūrą FAS rinkimuose! Atstovauk savo fakultetą ir kurso draugus! „Kaip dalyvauti?“, paklausi? Atsakysime!

• Studentų atstovybėje prašyk FAS anketos (arba ją atsispausdink pats).
  • Užpildyk prašymą tapti kandidatu.
  • Surink reikalingą kiekį draugų parašų (kiekis nurodytas anketoje), remiančių tavo kandidatūrą, ir dalyvauk rinkimuose.
  • Iki spalio 10 d., 15 val., atnešk užpildytą anketą į VDU Studentų atstovybę (S. Daukanto g. 27-201)
  • Jei kiltų klausimų, kreipkis el. paštu asrk@sa.vdu.lt

Visgi, jei kelti savo kandidatūros neišdrįsi, nebūk abejingas ir ateik balsuoti FAS rinkimuose jau spalį. Tu, studente, turėsi galimybę susipažinti su kandidatais ir išrinkti geriausią atstovą savo fakultete.

Būk aktyvus rinkimuose į VDU SA FAS!

Kandidato anketa bakalaurantams ir magistrantams
Kandidato anketa doktorantams

VDU Studentų atstovybės informacija