Skelbiami VDU bendrabučių vietų konkurso rezultatai

VDU Studentų reikalų tarnyba skelbia 2012–2013 mokslo metų gyvenamųjų vietų skyrimo VDU bendrabučiuose konkurso rezultatus.

Rezultatai skelbiami vadovaujantis VDU rektoriaus patvirtintu Universiteto bendrabučių suteikimo ir valdymo tvarkos aprašu. Primename, kad šie rezultatai skelbiami tik aukštesnių nei pirmo kursų studentams. Pirmo kurso magistrantai galės teikti paraiškas gyvenamajai vietai VDU bendrabutyje gauti tik pasirašę sutartį su VDU, t. y. 2012 m. liepos 5–27 d. Pirmo kurso bakalauro ir vientisųjų studijų studentai šias paraiškas teikti galės taip pat tik pasirašę sutartis, t. y. liepos 27 – rugpjūčio 6 dienomis.

VDU bendrabučių gyvenamosios vietos skyrimo konkurso rezultatai 2012–2013 m. m., kaip ir buvo žadėta, yra skelbiami VDU intraneto konferencijose „Bendrabučiai“ ir „SRT diskusijos“, Studentų reikalų tarnybos skelbimų lentoje ir telefonu (8 37) 327 977. Rezultatuose pateikiamas VDU studento, kuriam yra paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje 2012–2013 m. m., identifikacinis numeris bei skirtos gyvenamosios vietos bendrabučio numeris. Konkretūs paskirtų vietų kambarių numeriai bus skelbiami liepos 2 d.

Studentas, kuriam konkurso būdu suteikta gyvenamoji vieta bendrabutyje, tačiau dėl asmeninių priežasčių jis neketina joje apsigyventi, apie tai turi nedelsiant informuoti Studentų reikalų tarnybą.

Studentai, kurie dalyvavo konkurse, tačiau jiems gyvenamoji vieta nebuvo suteikta, turi teisę pretenduoti į laisvas gyvenamąsias vietas, kurių buvo atsisakyta arba į jas nebuvo įsikelta, paskelbus papildomą konkursą. Apie papildomo konkurso terminus ir sąlygas šie studentai privalo teirautis Studentų reikalų tarnyboje.