Skelbiami „LLP / Erasmus“ praktikos konkurso rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) skelbia konkurso praktikai pagal „LLP / Erasmus“ programą rezultatus ir sveikina atrinktus bei į rezervinį sąrašą patekusius studentus.

Visi atrankoje dalyvavę studentai kviečiami į susitikimą, kurio metu bus pristatyta tolimesnė dokumentų pildymo eiga, perkėlimo iš rezervinio į vykstančiųjų sąrašą galimybės, atsakyta į visus klausimus. Susitikimai vyks gegužės 8 d., trečiadienį, 10 val. VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52–522) ir 16 val. K. Donelaičio g. 60–504 – studentai kviečiami pasirinkti vieną jiems patogų laiką.

Studentai, kurie buvo atrinkti, tačiau dar neturi (tinkamos) priimančios įmonės ar organizacijos, ją turėtų susirasti ir apie tai informuoti Tarptautinių ryšių tarnybą (k.kurzevas@trt.vdu.lt) iki liepos 3 d. Neradus arba neinformavus apie tinkamą praktikai organizaciją ar įmonę, skirta stipendija bus anuliuojama.

„LLP / Erasmus“ praktikos ir „LLP / Erasmus“ studijų laikotarpiai negali persidengti. Asmenys su negalia ar specialiaisiais poreikiais gali gauti papildomą finansavimą. Detalesnę informaciją teikia programos koordinatorius – Konstantinas Kurževas.

Konkurso rezultatai

Daugiau informacijos