Skelbiami „LLP / Erasmus“ praktikos atrankos rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) dėkoja visiems dalyvavusiems konkurse praktikai užsienyje pagal „LLP / Erasmus“ programą 2012 m. vasarą ir skelbia atrankos rezultatus.

Atrinktieji ir į rezervinį sąrašą patekę studentai kviečiami birželio 8 d., penktadienį, 11 val. ir 14 val. VDU Centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28–407) dalyvauti susitikime, kurio metu bus pristatyta tolesnė dokumentų pildymo eiga, perkėlimo iš rezervinio į vykstančiųjų sąrašą galimybės, atsakyta į visus studentams kilusius klausimus.

Konkurso dalyviai raginami išsirinkti sau patogų susitikimo laiką (11 val. arba 14 val.) ir pranešti apie tai el. paštu k.kurzevas@trt.vdu.lt iki birželio 8 d. 10 val.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti Tarptautinių ryšių tarnybos tinklalapyje. Kilus klausimams, studentai prašomi kreiptis į TRT arba į savo dekanatą.

Atrankos rezultatai