Skelbiami eksperimentinės kūrybos konkurso laureatai

1931

Pasibaigus VDU Lietuvių literatūros katedros organizuotam eksperimentinės kūrybos konkursui,  jo rengėjai dėkoja visiems dalyvavusiems ir skelbia konkurso laureatus.

Iš viso esksperimentinės kūrybos konkurse dalyvavo 18 jaunųjų kūrėjų (10 gimnazistų, moksleivių ir 8 studentai). Organizatoriai šiam konkursui kvietė siųsti originalis, netradicinės formos ir turinio literatūros tekstus, kūrinius, kuriuose neįprastai išryškėjo žodžio ir vaizdo, žodžio ir garso sintezė.

Konkurso laureatais tapo:

Rasa Verpečinskaitė (Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentė);
Marius Plečkaitis (Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentas);
Julius Čepukėnas (VšĮ Kauno „Vyturio“ katalikiškosios mokyklos moksleivis).

Paskatinimo prizai skirti:

Andriui Romaškai (Mykolo Riomerio universitetas);
Ignui Kalpokui (VDU Politikos ir diplomatijos mokslų fakultetas);
Gediminui Bieliauskui (Kauno „Žiburio“ gimnazija).

Laureatai buvo apdovanoti balandžio viduryje vykusių „Humanitarų dienų“ metu.