Diagnostinio anglų k. testo rezultatai (atnaujinta)

VDU Užsienio kalbų institutas skelbia diagnostinio anglų kalbos testo, skirto pirmo kurso studentams, rezultatus.

Dokumente nurodyti testą laikiusiems studentams rekomenduojami anglų kalbos lygiai bei kartu skelbiamas sąrašas tų, kuriems užskaitomas B2 lygis. Anglų k. B2 lygis užskaitomas studentams, kurie laikė diagnostinį anglų kalbos testą ir kuriems rekomenduojamas C1 anglų kalbos lygis pasirinktinai. Studentams, kurie pristatė tarptautinių anglų kalbos testų sertifikatus, taip pat užskaitomas B2 anglų kalbos lygis. Be to, studentams, kurių valstybinio anglų kalbos egzamino įvertinimas yra 80 ir daugiau procentų, taip pat užskaitomas B2 anglų kalbos lygis.

Šiems studentams rekomenduojama registruotis į C1 anglų kalbos lygį pasirinktinai. Šiuo atveju sutaupoma 12 ECTS kreditų, kuriuos galima išnaudoti aukštesniems anglų kalbos lygiams ir kitoms mokamoms užsienio kalboms.

Diagnostinio anglų k. testo nelaikę studentai galėjo tą padaryti rugpjūčio 26 d.

Svarbi informacija

VDU Reguliamine žymima, kad VDU studentai anglų kalbos B2 lygio kompetenciją privalo įgyti per pirmus 4 semestrus. Jeigu studentui rekomenduojamas žemesnis nei B1 lygis, jis turi nedelsiant užsiregistruoti į rekomenduojamo lygio grupę. Visi studentai prašomi registruotis tik į tą jiems rekomenduojamo lygio grupę, kurioje yra vietų.

VDU I kurso studentų anglų kalbos diagnostinio testo rezultatai (atnaujinta)