Skelbiami bendrabučių konkurso rezultatai

7155 19

Vadovaujantis VDU rektoriaus patvirtintu universiteto gyvenamųjų vietų administravimo tvarkos aprašu Studentų reikalų tarnyba skelbia apgyvendinimo VDU bendrabučiuose 2014–2015 mokslo metais konkurso, skirto I k. magistrantams bei bakalaurantams ir vientisųjų studijų studentams, pasirašiusiems sutartis su universitetu LAMA BPO pagrindinio (liepos 28 d. – rugpjūčio 4 d.) ir papildomo (rugpjūčio 7–9 d.) priėmimo į universitetą etapų metu, rezultatus.

Apgyvendinimo konkurso rezultatai I k. magistrantams

Apgyvendinimo konkurso rezultatai I k. bakalaurantams ir vientisųjų studijų studentams (LAMA BPO pagrindinio ir papildomo priėmimo etapų metu)

Informuojame, kad universiteto organizuojamo papildomo priėmimo metu (rugpjūčio 11–20 d.) studentų, pasirašiusių studijų sutartis su VDU ir pateikusių el. formos paraiškas apgyvendinimo konkursui, rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 22 d. VDU tinklalapyje bei Studentų reikalų tarnybos skelbimų lentoje. Apie apgyvendinimo konkurso rezultatus studentai taip pat bus informuoti el. laišku, siunčiamu į jų el. paraiškos formoje nurodytą el. pašto dėžutę.

Svarbi informacija

VDU bendrabutyje suteikiama gyvenamoji vieta, o ne kambarys, todėl paskirta gyvenamoji vieta gali būti vienviečiame, dviviečiame ar triviečiame bendrabučio kambaryje. Kambariuose ir blokuose gali gyventi tik tos pačios lyties asmenys.

Į didžiąją daugumą studentų pageidavimų, nurodytų gyvenamosios vietos bendrabutyje paraiškoje, buvo atsižvelgta – tiek renkantis bendrabutį ir kambarį, tiek asmenis, su kuriais norima gyventi. Vis dėlto, dėl gyvenamųjų vietų trūkumo, ne visi pageidavimai buvo išpildyti.

Studentai, kuriems konkurso būdu yra suteikta gyvenamoji vieta bendrabutyje, tačiau dėl asmeninių priežasčių jie neketina joje apsigyventi, apie tai turi nedelsiant informuoti Studentų reikalų tarnybą, nurodydami vardą, pavardę, gimimo datą bei atsisakomos paskirtos gyvenamosios vietos adresą (bendrabučio bei kambario numerį).

Informacija studentams, kuriems nebuvo paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje

Studentai, kurie dalyvavo konkurse, tačiau jiems gyvenamoji vieta suteikta nebuvo, turėtų nuo rugsėjo 11 d. stebėti VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą ir, pamatę norimą vietą, ją rezervuoti bei kreiptis į Studentų reikalų tarnybą laisvų vietų sąraše nurodyta tvarka.

REKOMENDACIJA: Asmenys, konkurso tvarka neįgiję gyvenamųjų vietų VDU bendrabučiuose, gali savarankiškai kreiptis į kitų Kaune esančių aukštųjų mokyklų studentų apgyvendinimo institucijas.

Informacija studentams, kuriems buvo paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje

Visi studentai, kuriems paskirtos gyvenamosios vietos VDU bendrabučiuose 2014-2015 m. m., į jas įsikelti gali nuo š. m. rugpjūčio 22 d. (penktadienio) iki rugsėjo 10 d. (trečiadienio) atvykdami į paskirtos gyvenamosios vietos bendrabutį. Šiuo laikotarpiu studentai bus priimami 8–17 val. pirmadieniais-ketvirtadieniais bei 8–16 val. penktadieniais (pietų pertrauka 12–13 val.). Sekmadieniais ir šeštadieniais studentai nebus apgyvendinami, išskyrus š. m. rugpjūčio 23 d., šeštadienį (tą dieną bus galima apsigyventi 9–16 val.).

Nuo rugpjūčio 22 d. (penktadienio) iki rugsėjo 10 d. (trečiadienio) į paskirtas gyvenamąsias vietas bendrabučiuose neįsikėlę studentai jų neteks ir šios vietos bus įtrauktos į VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą bei paskirtos kitiems studentams.

Apsigyvenimo bendrabutyje metu asmuo turi:

Bendrabutyje apsigyvenančiam asmeniui suteikiama:

 • gyvenamosios vietos kambario raktas;
 • individualaus naudojimo inventorius, kuris įrašomas į gyvenamosios vietos kambario pasą paminint esamus gedimus ir trūkumus;
 • patalynė (keičiama kiekvieną savaitę);
 • baldai (lova, kėdė, rašomasis stalas, spinta);
 • šaldytuvas (tik Vytauto pr. 71, kitose bendrabučiuose – ne, nebent yra palikti buvusių gyventojų; galima sužinoti tik įsikėlimo metu);
 • galimybė naudotis skalbimo ir džiovinimo mašinomis;
 • interneto prieiga: bendrabučių nr. 1 ir nr. 2 kambariuose – kabelinė, bendrabučio nr. 3 kambariuose – bevielė;
 • bendrabučių nr. 1 ir nr. 2 kambariuose įrengta TV antenos prieiga;
 • galimybė naudotis poilsio ir laisvalaikio erdvėmis.

Praktinė informacija, žinotina prieš įsikeliant į bendrabutį

Mokesčiai

Bendrabučio gyvenamosios vietos mokestis vienam asmeniui (kurį sudaro elektros, karšto ir šalto vandens, šildymo, kitų komunalinių patarnavimų, interneto prieigos bei kiti su gyvenamosios vietos eksploatacija susiję mokesčiai) 2014-2015 m. m. skaičiuojamas paros tarifu:

 • VDU bendrabutis Nr. 1 – „Taika“ (Taikos pr. 119) – 7 Lt (2,03 Eur) per parą, o nuo 2015 m. sausio 1 d. – 2 Eur per parą;
 • VDU bendrabutis Nr. 2 – „Baltija” (Vytauto pr.71) – 10 Lt (2,90 Eur) per parą, o nuo 2015 m. sausio 1 d. – 3 Eur per parą;
 • VDU bendrabutis Nr. 3 – „Karas“ (Taikos pr. 123) – 3,5 Lt (1,01 Eur) per parą, o nuo 2015 m. sausio 1 d. – 1 Eur per parą;

Bendrabučio apgyvendinimo mokestis, vadovaujantis apgyvendinimo sutartimi, už paskirtą gyvenamąją vietą turi būti sumokėtas avansu iki einamojo mėnesio 10 (dešimtos) kalendorinės dienos (pvz., rugsėjo mėn. – iki rugsėjo 10 d.). Laiku apgyvendinimo mokesčio nesumokėjusiems studentams skiriamos VDU gyvenamųjų vietų administravimo tvarkos apraše numatytos drausminės priemonės.

Kita informacija

Gyvenamąją vietą tame pačiame bendrabutyje keisti galima tik bendrabučio gyventojams tarpusavyje susitarus ir apie tai informavus valdytoją, o paskirtą bendrabutį – kreipiantis į Studentų reikalų tarnybą.

SVARBU: Savavališkai keisti gyvenamąją vietą bendrabutyje, taip pat remontuoti ar kitaip tvarkyti bendrabučio kambarį be bendrabučio administracijos leidimo draudžiama. Už šio draudimo pažeidimą skiriamos VDU gyvenamųjų vietų administravimo tvarkos apraše numatytos drausminės priemonės.

Daugiau informacijos apie bendrabučius ir gyvenimo sąlygas juose rasite VDU tinklalapio skiltyje „Bendrabučiai“ arba teiraujantis žemiau nurodytais bendrabučių valdytojų kontaktais.

Iškilus klausimams dėl bendrabučio vietų skyrimo, kreipkitės į VDU Studentų reikalų tarnybą.

Daugiau informacijos teikia

 • Studentų reikalų tarnyba
 • S. Daukanto g. 27 (210–212), 44249 Kaunas
 • Telefonas (8 37) 327 977, (8 37) 751 175
 • Faksas (8 37) 327 977
 • El. paštas info@srt.vdu.lt
 • Bendrabučių valdytojai
 • Studentų bendrabučio Nr. 1 (Taikos pr. 119) valdytojas, budėtojas (8 37) 353 964
 • Studentų bendrabučio Nr. 2 (Vytauto pr. 71) valdytojas, budėtojas (8 37) 223 639
 • Studentų bendrabučio Nr. 3 (Taikos pr. 123) valdytojas, budėtojas (8 37) 352 457

Komentarai

Negavęs bendrabučio,

Laba diena. Iškilo klausimas; į 3 bendrabutį dėl didelio konkurso (tikriausiai) negavau vietos, bet kaip suprantu kituose bendrabučiuose vietų yra, tai gal būtų buvę nesunku pasiūlyti vietą kitame bendrabutyje?

Studentų reikalų tarnyba

Gyvenamoji vieta bendrabutyje yra skiriama atsižvelgiant į studentų socialinę padėtį, o tik tada žiūrimi studento pageidavimai, kuriame bendrabutyje jis pageidautų gyventi, todėl bendrabučio skyrimui studento bendrabučio pasirinkimas įtakos nedaro.

Negavusi kambario

Sveiki, jei šiandien negavau bendrabučio, ar galiu dar teikti paraiškas papildomam priėmimui?

Asta

Kokia socialine padetis tada turi buti, kad gauti kambari..

No

Sveiki, kaip man negavusiam rezervuoti kambarį jei neturiu first class duomenų?

noretusi tureti gyvenamaja vieta

sveiki, egavus bendrabucio, realiai kokie musu vis dar sansai ji gauti ir ka daryti toliau?

Kornelija

Sveiki, negavau bendrabučio, ar dar yra kažkokių šansų jį gauti iki įvadinės savaitės?

Ada

Chillout :) Kadangi VDU turi tik 3 bendrabučius, tai patys suprantat, kad gaut bendrabutį yra gana sudėtinga, nes konkursas didelis. Juo labiau, kad dabar po priėmimų būna didelis norinčių srautas. Jeigu negavot bendrabučio - nepanikuokit. Yra dar 2 išeitys - galit bandyti pakliūti į kitų universitetų bendrabučius (KTU arba LSU ar dar kur sugalvosit) arba ieškoti buto. Jei tvirtai nusprendėt, kad norit pamatyt studentiško gyvenimo bendrabuty ypatumus, tai KTU turi bene 15 bendrabučių, tad galit bandyt kreiptis ten. Gana daug mūsiškių gyvena KTU bendrabučiuose. Aišku, turėkit galvoj, kad reikės popierius susitvarkyt, todėl draugiškas patarimas nepalikt visko paskutiniai dienai. Vienas dalykas kurį tikrai žinau, kad reikės popierėlio, kad studijuojat vdu (šitą galit gaut akademinių reikalų tarnyboj) ir dar aplankyti ktu apgyvendinimo centrą. Šiaip jau visą info net gi jų psl galit rast manau, atitinkamai ir kitų universitetų, jei pasidomėsit. Beje, po to laiko, kai reikia įsikelti į bendrabutį dažnai atsiranda laisvų vietų, nes žmonės atsisako ar panašiai, dar kitą pusmetį jei bus noro galėsit dar kartą bandyt. O jei bendrabuty gyvent nenorit, tai visada galit ieškotis buto. VDU studentai FB turi netgi grupę, tai dažnai pirmakursiai ar per FB ar per FirstClass buriasi, tai va taip smagiai galit iš karto ir kambarioką susirast :)

Studentų reikalų tarnyba

Studentai, kurie dalyvavo konkurse, tačiau jiems gyvenamoji vieta suteikta nebuvo, turėtų nuo rugsėjo 11 d. stebėti VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą ir, pamatę norimą vietą, ją rezervuoti bei kreiptis į Studentų reikalų tarnybą laisvų vietų sąraše nurodyta tvarka, iki to laiko Studentų reikalų tarnyba nesudarinėja jokios eilės sąrašų norinčiųjų apsigyventi į laisvas vietas.

Studentų reikalų tarnyba

First Class prisijungimo duomenys visiems studentams bus suteikti įvadinės savaitės metu, tad nuo rugsėjo 11 d. tikrai nebus jokų problemų rezervuoti kambarį el. būdu

Studentų reikalų tarnyba

Studentai, sudarę studijų sutartį su universitetu pagrindinio (liepos 28 d. – rugpjūčio 4 d.) arba papildomo (rugpjūčio 7–9 d.) LAMA BPO priėmimo metu, negali pildyti el. paraiškos formos ar pridėti trūkstamų dokumentų universiteto organizuojamo papildomo priėmimo metu (rugpjūčio 11–20 d.), t.y. pildyti el. paraiškos ir pridėti trūkstamus dokumentus nuo rugpjūčio 12 d. iki 20 d., nes visi jie bus atmesti. Pildyti el. paraišką ir pridėti dokumentus gali tik tie studentai, kurie sudaro studijų sutartį su universitetu nuo rugpjūčio 11 d. iki 20 d.

KUR LOGIKA?

Aš nesuprantu, koks tikslas tas likusias laisvas vietas skelbti rugsėjo 11? Tai kur tiems žmonėms, kurie tikisi gauti bendrabutį gyvent tą rugsėjo mėnesį? Palapinėj prie fakulteto? Ar praleist studijas siūlot rugsėjo mėnesį?

Miau

@KUR LOGIKA?, Čia VDU logikos neieškok. Svarbu pinigėlius susirinkt

KUR LOGIKA?

Tai susirinktų tuos pinigėlius jei rugpjūčio paskutinėmis dienomis paskelbtų laisvas vietas..

Zadeti saldytuvai..

Tai Taikos bendrabuty dar nera tu ilgai zadetu saldytuvu? Taip ir teliks mirazu dykumoj? :D

NEGAVAU

Jo...idomu su tais bendrabuciais, koks turi but statusas socialinis , kad ji gaut...but naslaiciams...ar kad dar 5 brolius turet, jau nekalbant , kad nuo kauno 270km gyvenu...

Ka daryt

Jo ...su tais bendrabuciais visai negerai, negavau, nors gyvenu labai toli (270km)...koks tas soc. statusas turi but??? neaisku://

Kaina

Ohoho, barkas 300lt/mėn+.. pamenu kažkada 160lt/mėn buvo :D

300

Neblogai Baltija 300 lt men iseis :DDDD Gyvendamas bute su komunalke salciausia ziemos men moku max 350 :D tyla, ramybe, jokio balagano.... nori patusint varai pas draugus i baraka. Nesildymo sezonu moku max 170 :D Nu Neblogai kainos iskilo per 3-4 m kainos bedriku padvigubejo.....

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.