Skelbiamas viešas konkursas į VDU tarybos narius

Vadovaujantis Vytauto Didžiojo universiteto (toliau – VDU) Statuto 18 straipsnio 3 punktu, skelbiamas viešas konkursas (toliau – Konkursas) į 4 VDU tarybos narių, nepriklausančių VDU personalui ir studentams, vietas. Tarybos narių funkcijos nurodytos Lietuvos Respublikos Seimo patvirtintame VDU Statute. Kadencijos trukmė 5 metai.

Kandidatu į Tarybos narius gali būti asmuo:

• nedirbantis mokslinio ar kitokio darbo sutarties pagrindu jokiose aukštosiose mokyklose ar neinantis pareigų aukštųjų mokyklų bei jų padalinių valdymo ir savivaldos organuose;
  • ėjęs ar einantis atsakingas pareigas švietimo, mokslo, kultūros, viešosios veiklos ar verslo srityse;
  • turintis žinių ir gebėjimų, padedančių siekti VDU tikslų ir įgyvendinti VDU misiją.

Tarybos nariu negali būti Respublikos Prezidentas, Seimo ir Vyriausybės narys ir politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojas. Tarybos nariu tas pats asmuo gali būti ne ilgiau kaip dvi kadencijas iš eilės. Kandidatus registruoja Rinkimų komisija, gavusi raštišką jų prašymą, gyvenimo aprašymą,  taip pat kitus dokumentus, kuriuos, kandidato nuomone, tikslinga pateikti Konkursui.

Kandidato dokumentai turi būti pateikti iki 2015 m. rugpjūčio 25 d. 15 val., adresu – K. Donelaičio g. 52, 303 kab., 44244 Kaunas.

Teirautis: Laura Stankevičienė, tel. (37) 20 98 15, el. paštas: l.stankeviciene@adm.vdu.lt